Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie to bóldupienie niektórych facetów o to z iloma kolesiami spała laska. Większość i tak nie poda wam dokładnej liczby, bo nie pamięta. Ja teraz może już znormalniałam, ale były takie czasy że stukałam się co weekend z innym typem i jakbym miała każdemu fredowi z którym sie spotykałam na stałe zdawać relację ze swoich przeżyć pościelowych to bym chyba ochujała.

Ale dla wiekszości wykopków to szok! Kobiety też sie pukają lol

#s--s #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PomidorovaLova Ale p--------z głupoty, 3/5 lasek z którymi byłem dłużej niż parę miesięcy starały się zawsze pierwsze wyciągnąć te fakty odemnie... Szczerze to nie miałem problemu o tym mówić lecz najgorsze bylo kiedy ta wiedzę wykorzystywały później.
  • Odpowiedz
uważam że wszyscy ludzie są równi, wolni, robią to na co mają ochote.


@PomidorovaLova: w myśl tego, jest to także wyrażanie o czymś swojej osobistej opinii, niekoniecznie pochlebnej. Liczysz, że ktoś ci za to medal da czy jak?
Nikt nikomu niczego nie zabrania, ale po prostu skoro się pucujesz publicznie, że byłaś j----a przez dziesiątki na setki sposobów (do czego masz pełne prawo), to się musisz liczyć z tym, że ktoś widząc wpis powie co myśli, bo uwaga - robi na co ma ochotę w tym momencie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ale dla wiekszości wykopków to
  • Odpowiedz
  • 1
Nikt nikomu niczego nie zabrania, ale po prostu skoro się pucujesz publicznie, że byłaś j----a przez dziesiątki na setki sposobów


@TestoDepot jak ograniczysz walenie kapucyna i p---o to spojrzysz na zycie inaczej. Może
  • Odpowiedz
  • 1
@PomidorovaLova To opinia ludzi tworzy o tobie zdanie gardzę ludźmi którzy mówią że ich g---o interesuje taki typ człowieka z reguły jest prostakiem, egoistą nie liczy się z czyimś zdaniem i wyżej sra niż dupę ma.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Czytam te Twoje wypowiedzi w tym wątku i jestem w szoku trochę. Całkowicie zabita jakakolwiek subtelność w intymnych relacjach, ogromne chamstwo w komentarzach itp.
Na szczęście niziny społeczne kiszą się głównie we własnym sosie, cieszę się że nie obracam się w takim środowisku.
  • Odpowiedz
  • 2
Nie rozumiem tego oburzenia u wykopków, gdy laska korzysta z życia i ma bogate życie seksualne nie będąc w związku. Wielcy obrońcy cnoty i moralności. A jakby któraś kiwnęła palcem to by lecieli że sliną na pysku jak psy. D--a pęka, że laski mają łatwiej o r------o.
  • Odpowiedz