Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie to bóldupienie niektórych facetów o to z iloma kolesiami spała laska. Większość i tak nie poda wam dokładnej liczby, bo nie pamięta. Ja teraz może już znormalniałam, ale były takie czasy że stukałam się co weekend z innym typem i jakbym miała każdemu fredowi z którym sie spotykałam na stałe zdawać relację ze swoich przeżyć pościelowych to bym chyba ochujała.

Ale dla wiekszości wykopków to szok! Kobiety też sie pukają lol

#s--s #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
całkowicie nie zrozumiałaś tego co napisałem. Chodziło o sytuację, w której to Ty mówisz o ilości swoich partnerów, a nie o to czy będziesz pytała się o to swojego faceta.


@Kmil92 nie, sytuacja jest analogiczna. Co za różnica?
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: jestem mechanikiem z wykształcenia. Nie chciałbym silnika w ktorym co tydzien pracują inne tłoki bo cylinder sie w koncu wyrabia i zaczyna puszczac olej i trzeba zakladac nowe pierscienie. Idac tym tropem zapewne trzeba miec uja wielkości butelki 1.5l byś cokolwiek poczuła. Pozdrawiam

  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: pięknie ich trolujesz.
Też miałem taki czas że stukalem się z obcymi dziewczynami co chwila i od lat jestem wyszumiany.
A dobrze stukająca się dziewczyna, z doświadczeniem, to skarb.
  • Odpowiedz
  • 10
jestem mechanikiem z wykształcenia. Nie chciałbym silnika w ktorym co tydzien pracują inne tłoki bo cylinder sie w koncu wyrabia i zaczyna puszczac olej i trzeba zakladac nowe pierscienie. Idac tym tropem zapewne trzeba miec uja wielkości butelki 1.5l byś cokolwiek poczuła. Pozdrawiam


@arcypatelniagrozy polecam sie rozdziewiczyć u jakiejś roksy albo poczytać wikipedie by sie przekonac ze pochwa kobiety nie nabiera kształtów szerokosci meskiego członka na zawsze. Czasem nawet wystarczy tylko
  • Odpowiedz