Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie to bóldupienie niektórych facetów o to z iloma kolesiami spała laska. Większość i tak nie poda wam dokładnej liczby, bo nie pamięta. Ja teraz może już znormalniałam, ale były takie czasy że stukałam się co weekend z innym typem i jakbym miała każdemu fredowi z którym sie spotykałam na stałe zdawać relację ze swoich przeżyć pościelowych to bym chyba ochujała.

Ale dla wiekszości wykopków to szok! Kobiety też sie pukają lol

#s--s #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PomidorovaLova: mnie to interesuje, odrzucam kobiety z dużym przebiegiem bo mogę, taki mój wybór. Brzydzi mnie kobieta która nawet nie pamięta ilu miała i będę tak myślał pomimo propagandy kobiet, która przypisuje mi negatywne cechy przez mój pogląd.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: W sumie nie moja sprawa, sam zazwyczaj nie patrzę w przeszłość, a poglądami jestem daleko od konserwatysty. Moim skromnym zdaniem co tydzień z byle kim to maksymalna przesada. Gdybys mi powiedziała o tym w związku, wybiłabys tylko gwóźdź do trumny. Na bogów, żyjemy w spaniałych czasach, ale chyba niektórzy, az nadto interpretują dekadentyzm naszych czasów. Przerost formy nad treścią
Taka rada, nie mów o tym swojemu przyszłemu parntentowi który
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova pikanterii dodaje fakt że w świecie facetów takie zachowanie jest całkiem normalne a typ co rucha laski nie znając ich imienia jest miszczu podrywu w lokalnej społeczności
  • Odpowiedz
@TypowyAnonIksDe: tą są argumenty różowych z 10 IQ - ja się będę puszczać, a jak ty tego nie akceptujesz to jesteś przegrywem XD to są podludzie, szkoda na takie czasu, dobrze, że jest dużo fajnych, normalnych dziewczyn, a takie szony im zazdroszczą.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Przecież ten wpis powstał specjalnie po to, żeby triggerować użytkowników tego portalu, nawet jeżeli tak było czy tam jest to co daje chwalenie się tym? Na żywo nikt komentujący tutaj jadący po autorce i jej broniący nic by nie powiedział, każdy na siebie wylewa jad, ale gdyby doszło do spotkania na ulicy to by się okazało, że większość ma w łapie tyle ile obwód butelki wody pól litrowej, ale
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: nikt nie każe podawać dokładnej liczby, wystarczy powiedzieć, że się z tym j----o, z tamtym, a temu ciągnęło, przebieg lepszy od samochodu i już! Po sprawie. Grunt to szczerość! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak całkiem serio, kto co lubi, nie moja sprawa ile osób ktoś miało w łóżku, ale problemem tutaj nie jest ilość, a brak szczerości, a ukrywanie takich faktów jest zwykłym k--------m. Do
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: jeszcze nie było tak żebym jakikolwiek wysryw tej karyny czytał bez odruchu wymiotnego XD
ten profil to albo quality troll, albo rzeczywiście taka obrzydliwa polka istnieje, w co myślę, że ciężko komukolwiek uwierzyć ¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
Nie chciałbym silnika w ktorym co tydzien pracują inne tłoki bo cylinder sie w koncu wyrabia i zaczyna puszczac olej i trzeba zakladac nowe pierscienie.


@arcypatelniagrozy: Możesz nawet kilkanaście razy wymienić tłoki w cylindrze. Jeśli tylko mają taką samą średnice to żaden nie będzie wyrabiał cylindra bardziej niż inne.

Tu bardziej chodzi o to że w przypadku @PomidorovaLova, wśród przebogatej ilości partnerów z jakimi sypiała, na pewno zdarzyli się tacy którzy mieli bardzo wielkie penisy. Pochwa owej mirabelki pewnie zapamiętała rozmiary tych dużych członków, w skutek czego "normalni" (pod względem rozmiaru genitaliów) mężczyźni nie będą już teraz w stanie jej zaspokoić.
To sprawia, że jedynie bardzo mały % mężczyzn jest teraz w stanie podjąć z nią satysfakcjonujący stosunek seksualny. To zawęża liczbę potencjalnych partnerów.
  • Odpowiedz