Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie to bóldupienie niektórych facetów o to z iloma kolesiami spała laska. Większość i tak nie poda wam dokładnej liczby, bo nie pamięta. Ja teraz może już znormalniałam, ale były takie czasy że stukałam się co weekend z innym typem i jakbym miała każdemu fredowi z którym sie spotykałam na stałe zdawać relację ze swoich przeżyć pościelowych to bym chyba ochujała.

Ale dla wiekszości wykopków to szok! Kobiety też sie pukają lol

#s--s #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PomidorovaLova: Rozwiązłość zawsze będzie krytykowana przez społeczeństwo. Gdy Gargamel pocisnął po Vincencie to został bohaterem a Vincent banitą, mimo że ten drugi miał rację a ten pierwszy p-------ł nieprawdziwe smuty.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Dla mnie to żaden szok. Mając pełne prawo do decydowania o sobie, wolność wyznania, miłości itp. Na pewno nie wybiorę słabego charakternie szona, co popuszcza krocza byle jak, byle gdzie, byle komu.
Pomijam kwestie ewolucyjne, gdzie danie d--y gwarantowało przetrwanie.
Mając wybór: laska z małym/zerowym przebiegiem vs. Pomidorowa dająca d--y byle komu. Zawsze wybiorę tą pierwszą.
Czemu? Bo nie muszę zdymanej i zużytej p---y wąchać. Moje święte prawo.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Przecież laski piszące o tym jakie są wyzwolone i ilu to nie miały to jest prawie zawsze fantazjowanie xD Przeważnie jeśli dziewczyna chcę się puszczać z wieloma facetami to to po prostu robi. Tylko, że większość boi się ostracyzmu ze strony znajomych/rodziny/społeczeństwa i dawanie d--y i bycie pożądaną przez tabuny samców pozostaje w sferach fantazji.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Czytając twój wpis można poczuć taką nutę Testo, niby bożyszcze wykopu a uderzał w mentalną polaczkowość i u ciebie widać to samo xD ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dupie to mam co i jak kto żyje
  • Odpowiedz