Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie to bóldupienie niektórych facetów o to z iloma kolesiami spała laska. Większość i tak nie poda wam dokładnej liczby, bo nie pamięta. Ja teraz może już znormalniałam, ale były takie czasy że stukałam się co weekend z innym typem i jakbym miała każdemu fredowi z którym sie spotykałam na stałe zdawać relację ze swoich przeżyć pościelowych to bym chyba ochujała.

Ale dla wiekszości wykopków to szok! Kobiety też sie pukają lol

#s--s #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@madafi: Nie mówię, że rozciąga. Po prostu zostawia wspomnienie nieprawdopodobnie ogromnej rozkoszy.
W obliczu takich wspomnień, "małoczłonkowcy" nie są już w stanie wywołać takich emocji u kobiety podczas zbliżenia.
  • Odpowiedz
były takie czasy że stukałam się co weekend z innym typem


@PomidorovaLova: troche beka z faceci którzy nigdy nie ruchali sa ekspertami i twierdzą że faceci którzy ruchaja sa bardzeij wartosciowi niz laski które traktuja s--s jak s--s a nie k---a ślub xd
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: faceci którzy traktują s--s jak s--s wykorzystują naiwność karyn, płodnychjulek itd i smieja sie z nich za plecami. To nie jest spoko, ale to nie ich wina, że kobiety są dziś takie łatwe
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: wszystko fajnie tylko w druga strone to juz tak nie działa XD taka laska nie ma juz szans na poważny związek z normalnym facetem i zawsze bedzie juz tylko ruchana. Żeby nie bylo - gardzę zarówno laskami jak i facetami, którzy tak postępują, ale laskami bardziej. Te terminy typu d----a, karyna, plodnejulki nie wzięły sie z niczego.
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: a znasz moze jakies strony z męskimi dziwkami typu roksa? na stronkach typu schowup tez mezczyzni zainteresowania nie maja. Dla mnie karyna, która miało już pół miasta nie jest w żaden sposób atrakcyjna, tak samo jak czyjaś żona, albo maDka pOlka. Okazuje się jednak, że takie kobiety są w stanie oddawać się jak tylko pstrykne palcem, a nie jestem jakims chadem. To jest chore.
  • Odpowiedz