Wpis z mikrobloga

Najbardziej irytującą rzeczą w upałach jest widok facetów (bo mężczyznami nie można ich nazwać) w t-shirtach i krótkich spodenkach pokazujący swoje obrzydliwe owłosienie na nogach i rękach. Na ulicy, w pracy, w sklepie, w restauracji... Gdzie się nie spojrzę muszę oglądać żałość męskiego wyglądu. Jak się tylko poruszy z kimś takim temat męskiej depilacji, to momentalnie oczy robią mu się czerwone, dostaje ślinotoku i zaczyna wymieniać przez wszystkie przypadki słowo "pedał". Później na Wykopie czytam podnietkę, że kobiety zaczęły pokazywać swoje wdzięki. A wy co pokazuje p0laczki? Blade, owłosione, spływające potem ciało. To na pewno nie jest piękno, a raczej brzydota prosto z afrykańskiego buszu. P0lscy faceci to prawdziwa mentalna płeć brzydka. Na Zachodzie mężczyźni już od dawna się depilują, ale oczywiście w Polsce dalej, jak w lesie. Radzę wam się zainteresować swoim wyglądem, a nie dorabiać ideologii do swojego niechlujstwa.

#modameska #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #patologiazewsi #bekazpodludzi #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #depilacja #p0lak
  • 44
  • Odpowiedz
@NVX78: dwa wpisy podobnej treści od zielonek wrzucone z takimi samymi tagami jeden pod drugim w odstępie minuty?

dobrze, że zdążyłeś się przelogować... zgłaszam za multi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@NVX78: ja tam ze dwa razy ogoliłem nogi. Bardzo przyjemne uczucie. Ale zachodu tyle, że wg mnie efekt jest nieadekwatny do włożonej pracy.
  • Odpowiedz
@NVX78: Bardziej traktuję to jako tradycję - mój pradziadek się nie depilował, mój dziadek oraz ojciec również. Kim stałbym się w oczach mojego ojca gdybym zlamał rodzinny (niemalże) rytuał niedepilowania? Nie mogę dopuścić się zbrukania dobrego imienia mego rodu jakimś widzimisię z (różnorodnego) zachodu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NVX78 #!$%@?. Facet to facet, a nie #!$%@? w rurach #pdk. O ile jestem w stanie zrozumieć depilację pach i okolic intymnych, o tyle depilacja reszty ciała jest zbędna. Nie pasuje, to się nie patrz, jak pisał przedmówca. Głowę i brwi też mają golić, bo Ty esteta za 5 zł jesteś? At this point, it's not even bait anymore.
  • Odpowiedz