Wpis z mikrobloga

wczoraj specjalnie sprawdzałem ile miała na insta i ok 300,000, dzisiaj rano ponad 1,400,000 oberwujących już po tej akcji i dalej rośnie, czyli opłacało się wbić na boisko dla takiej atencji za cene biletu i być może bana na wszelkie takie mecze, ciekawe tylko czy to nie zapoczątkuje jakiegoś nowego promowania się na takich imprezach i takie laski nie zaczną masowo wbiegać na boiska żeby zgarnąć ponad milion followersów w jedną noc ( ͡º ͜ʖ͡º) #mecz #ligamistrzow
lubiepepsi2137 - wczoraj specjalnie sprawdzałem ile miała na insta i ok 300,000, dzis...

źródło: comment_1S6wDfl7hfZy1fltKCInwESpgk50hO7s.jpg

Pobierz
  • 91
@lubiepepsi2137 wczoraj podczas meczu z kumplami sie zalozylem ze do konca meczu bedzie miala 600k - nie mylilem sie ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak wychodzilismy zalozylem sie ze do rana bedzie miala 1,5mln - jak wstalem miala 1.6mln ( ͡º ͜ʖ͡º) Mam wysylac kupon w lotto?( ͡ ͜ʖ ͡)
@lubiepepsi2137: Owszem milion followersów to sporo, ale pojawia się pytanie, czy warto być znanym przede wszystkim z tego, że ma się fajną dupę i wbiegło się na boisko podczas meczu. To dość próżne. Z drugiej strony, rozumiem, że dzisiaj instagramerzy kręcą różne deale, jeśli mają zasięgi, więc może jest to jakaśtam inwestycja w internetowy grunt reklamowy? Nie wiem tylko co można sprzedać milionowi spermiarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°