Wpis z mikrobloga

Mirki Pomocy! Potrzebny wykop efekt. Znajomym zaginął samochód dzisiaj między godziną 5:30 a 14:30. Zaparkowany przy Nocznickiego w #warszawa Samochód to Honda Civic równo tydzień temu odebrana z salonu. Kolor czerwony. Numery WY1584M. Może ktoś coś widział? Wołam wszystkich spod tagów #honda #motoryzacja #samochody
Krzychurychu - Mirki Pomocy! Potrzebny wykop efekt. Znajomym zaginął samochód dzisiaj...

źródło: comment_jZoFMukmIGovRa4YjtIjcDDqOU150tZh.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem ciekaw kiedy ubezpieczyciel przy kupnie AC będzie żądał zaświadczenia z ASO/salonu, że keyless jest wyłączony i w ciągu roku nie zostanie uruchomiony. Z tym systemem można złodziejowi 'sprzedać' auto za ułamek ceny i zgłosić kradzież z AC...
  • Odpowiedz
@Perkele93 mama mi ostatnio opowiadała jak to jej koleżanka kupiła sobie nowe auto i kilka dni po zakupie utrzasnela lusterko wjeżdżając do garażu. Jakie było jej zdziwienie jak z urwanym lusterku znalazła... kluczyki xD
To już jest taka mafia że nawet w salonach mają swoich ludzi którzy pomagają kraść
  • Odpowiedz
Te wszystkie auta które giną to z keyless?
Bo się zastanawiam czy stare opcje zamykania auta są pewniejsze, nie tak szybko i sprawnie kradzione jak na walizkę.
  • Odpowiedz
@abitbald: No ale jednak musza wejść do auta/pozbyć się alarmu/poradzić sobie z stacyjka/rozprawić się z immobilizerem. Raczej ciężko to wykonać w środku dnia na drodze. I za mały zarobek na takiej hondzie aby tak ryzykować. Bo z keylessem to raczej nikłe ryzyko, podchodzisz i odjeżdżasz jak swoim, nikt normalny nie zorientuje się ze to nie twoje auto.
  • Odpowiedz