Wpis z mikrobloga

Mirki Pomocy! Potrzebny wykop efekt. Znajomym zaginął samochód dzisiaj między godziną 5:30 a 14:30. Zaparkowany przy Nocznickiego w #warszawa Samochód to Honda Civic równo tydzień temu odebrana z salonu. Kolor czerwony. Numery WY1584M. Może ktoś coś widział? Wołam wszystkich spod tagów #honda #motoryzacja #samochody
Krzychurychu - Mirki Pomocy! Potrzebny wykop efekt. Znajomym zaginął samochód dzisiaj...

źródło: comment_jZoFMukmIGovRa4YjtIjcDDqOU150tZh.jpg

Pobierz
  • 112
@Krzychurychu: Niestety na Nocznickiego jest mało kamer i mało osób tamtędy podąża nocą. Nocą tramwaje nie jeżdżą, nocne autobusy chyba również. Zaraz jest wylotówka na most Północny, a w drugą stronę kolejny nieokamerowany wylot z miasta.

Może ewentualnie pracownicy okolicznej firmy Finpol Rohr i coś jeszcze. Ewentualnie jakieś kamery z metra + na skrzyżowaniu z Kasprowicza jest sporo kamer.
@XpedobearX: To było rano w porannym szczycie. O 5:30 zaparkowali tam i przesiedli soe do nas (razem dojeżdżamy do pracy na zmianę). Wracamy po 14 a tu zonk. Ale fakt kamer, które byobejmowaly to miejsce rzeczywiście brak. Ewentualnie jakieś obok metra. To juz dla policji zadanie
@Krzychurychu: Bardzo możliwe, sam jak szedłem u siebie na byłym osiedlu (właśnie to przy metrze) zobaczyć nagrania bo mi zginął rower z parkingu podziemnego to babka oglądała jak odjeżdża jej Mazda na ul. Kaliszówka (ta mała łącząca Sokratesa i Nocznickiego). 2 gości, razem z odjechaniem 1min30sek roboty. Pozostaje tylko współczuć i życzyć, że znajomy ma AC bo straszna #!$%@? jeśli nie.

Sam teraz biorę nowy samochód i mimo AC niezbyt mi