Wpis z mikrobloga

@furt4: Mnie strasznie wkur#wia jego morda. Nie wiem jest cos w niej irytującego. Sam w sobie może jest spoko osobą, ale jego wygląd odstrasza mnie juz na samym starcie.
  • Odpowiedz
@furt4: ten serial jest tak mocno #!$%@?, że głowa mała xD
Kożuchowska, który non stop drze ryja (bezstresowe wychowanie dziffki), Karolak, który jest gorszym leniem od Ferdka Kiepskiego, dzieciaki, które nic nie potrafią same zrobić, ciągle wołają o pomoc (a ten najstarszy to tam ma chyba ze 20 lat już)
no i to chodzenie w butach po domu xDDD ja #!$%@?, chyba na 60. piętrze Złota 44 w Warszawie tak
  • Odpowiedz
@seeksoul: #!$%@?, dobry serial, sporo życiowych tekstów (kto ma rodzeństwo ten się zgodzi) i zwyczajnie można prychnąć często (to już kwestia poczucia humoru, jednych śmieszy rodzinka.pl, innych memy na wykopie robiące 10 okrążenie po internecie). Buty to standard serialowy i filmowy na całym świecie, kwestia wygody realizacji.
  • Odpowiedz
@BrockLanders: jaka w tym jest wygoda realizacji, że typ leży na łóżku w butach xd
Można czasem śmiechnac ale humor jest powtarzalny i tendencyjny czyli stara drze #!$%@? bo któryś z młodych coś odwalił, stary nie ogarnia albo się też #!$%@?. Ewentualnie oni hehe seksy i śmieszna scenka
  • Odpowiedz