Wpis z mikrobloga

https://www.telepolis.pl/artykuly/dyskusje-o-rynku/czy-oferta-na-karte-jest-nam-nadal-potrzebna

Zastanawiam się czy Lech Okoń (pseudonim LuiN) kompletnie odpłynął, redakcja telepolis już kompletnie nie ogarnia rzeczywistości czy o co chodzi? To już kolejny w ostatnim czasie artykuł/news pokazujący, że telepolis i jego redaktorzy żyją w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, w której Orange Flex to rewolucyjna oferta, zaś abonament jest lepszy cenowo od prepaida...

PS. Sprawdziłem, to nie jest 1. kwietnia.

  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Clear: nju mobile na dwie osoby i zapominasz co to znaczy "doładowanie do telefonu". Płacisz dwie dychy na głowę, gdzie średnia prepaidów dalej stoi ok. 30 zł na miesiąc, więc jestem w stanie się zgodzić, że prepaid może zniknąć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Clear: ich ankieta chyba mówi co innego. XD

Ja wolę kartę. Chcę zmienić sieć to robię to bez wypowiedzenia, za granicą kasa schodzi mi z konta, a nie jest doliczana do rachunku.

Z moim wykorzystaniem jeszcze długo żaden abonament nie będzie się opłacał. Chyba, że dadzą mi no limit w sieci i 250GB neta za 17zł miesięcznie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KierownikW10: To się podziel. Z chęcią skorzystam.

Jednak w pewnym momencie zaczyna być szkoda czasu na kombinacje zamiast po prostu zapłacić ciut większą fakturę.

Sam podczas studiów kupowałem startery i przenosilem do Playa, żeby dostać 60 zł na start, ale ile tak można kombinować?
  • Odpowiedz
@KierownikW10: pochwalisz się co to za metoda czy to tajna wiedza? sam mam RBM Energy doładowanie 50 zł na 100 dni zapewnia mi internet, 10 zł na nolimit, ale smsy i mmsy płatne. Dalej do Twoich 7 zł trochę brakuje;)

@Clear: telepolis się skończył po odejściu Witka Tomaszewskiego, dobiciem była jeszcze zmiana wyglądu strony, teraz dla mnie to gniot bez pomysłów, polotu, nawet z komentarzy i forum ciężko coś sensownego
  • Odpowiedz
@robert83: Trudno się z Tobą nie zgodzić. Ale ja bym powiedział, że to w okolicy sprzedaży telepolis.pl comperii się zrobiło dno, a jeszcze wtedy był Witek. Wtedy Witek był już coraz mniej aktywny, a wraz z brakiem aktywności jego na portalu i Sirmarka na forum, telepolis stawało się ściekiem.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: No, jak komuś odpowiada 5 GB na głowę to jest to dobra oferta (tak, wiem, że rośnie do 10 GB na głowę po 6 miesiącach). I konieczne jest posiadanie tych 2 numerów. Ja osobiście, nie chciałbym z nikim dzielić rachunku.

Problem także w tym, że za 20 zł bez jakiegoś mistycznego kombinowania (just 200+30 + Skarbonka) w Orange na kartę (czyli marce głównej nju mobile) masz rozmowy i sms bez
  • Odpowiedz