Wpis z mikrobloga

@eustachy777: Gdy żyjesz z partnerką i jest ci dobrze to nie patrzycie na kalorie, jazdę na rowerze. Jecie wieczorem i popijacie razem wino po pracy w ogrodzie huśtając się w hamakach i rozmawiając o wszystkim, później łóżko, stół, podłoga, cudowny czas.
Rozsądny partner czy partnerka nie marnuje wspólnego czasu na 2h siłowni co drugi dzień i diety keto z kalendarzykiem bo po prostu miło jest spędzać czas razem.
Miałem taki okres
@LULU121: Oczywiście że bite i to w ogromnych dawkach zapewne. Tak robią te wszystkie dzbany.

LUDZIE! zróbcie sobie krótki eksperyment myślowy...

Naturalność jest w cenie tak? Za naturalność ludzie chcą płacić tak? To #!$%@? jakim hitem była by seria na yt gdzie ktoś robi sczytową formę, poprawia wszystkie wyniki, w międzyczasie non stop poddając się różnym badaniom. Dokumentując cały przebieg progresu, łącznie nie tylko z badaniami krwi, ale profesjonalnymi dopingowymi testami...
@uytx Ja tylko pytam - niestety nie jestem na tyle obeznany z tematem, zeby sie madrzyc, wolalem zapytac. Tym bardziej czytajac regularnie tag i widzac kosmiczne wyniki @IntruderXXL , ktore inspiruja jak nic innego, widzac jaki progres robi z tygodnia na tydzien bedac naturalem po prostu zastanawiam sie czemu jest to nierealne do zrobienia przez Owce, ktory co by nie bylo ma predyspozycje i samozaparcie, znaczy tak mi sie wydaje, zeby nie