Wpis z mikrobloga

  • 3
Planuję kupić samochód i tak przeglądam ogłoszenia, ale myślę żeby poradzić się kogoś.
Na czym mi zależy to głównie na małej awaryjności, spalaniu, miejscu dla pasażera z tyłu jak i miejscu w bagażniku. W sumie to chyba tyle z tych główniejszych
Przeglądałem ogłoszenia passata b6, Audi a4b6, honda Accord VII oraz Skoda superb. Może warto rozejrzeć się za innymi modelami?
W tygodniu przeważnie będzie robione około 200km, a za miesiąc dłuższa trasa 1500km.
Ps. Zapomniałem o budżecie do 20 tysięcy złotych
#samochody #pytanie #motoryzacja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateusz-bogacki ciekawe mamy czasu gdy na pytanie o tani bezawaryjny samochód ktoś poleca Lagunę :) jakie to życie przewrotne jest.
@itec Laguna iii w dieslu będzie dobrą opcją ale w tej cenie nie trafisz super egzemplarzy. Spalanie jednak nie będzie tak niskie jak w przypadku samochodów z dieslem od PSA.
  • Odpowiedz
@ksiak: nie bądź motoryzacyjnym ignorantem i poczytaj trochę o Ladze III, to znacznie mniej awaryjne auto od Laguny II, która nawet po lifcie była już porządnym autem. No ale mity z autowelta wiecznie żywe xD
  • Odpowiedz
nie bądź motoryzacyjnym ignorantem i poczytaj trochę o Ladze III,


@Iskaryota: chyba nie do mnie to miało być. Przeczytaj mój komentarz raz jeszcze ale tym razem w całości.
  • Odpowiedz