Wpis z mikrobloga

Użytkownik @oficer-prowadzacy: został zbanowany, a tag #tanieegzotyki podupadł, już od 7 miesięcy nikt tu nic nie publikuje. Jednakże ponad 376 osób dalej obserwuje ten tag!

Czy mielibyście ochotę abym przejął ten tag i kontynuował wrzucanie opisów egzotycznych, rzadkich samochodów, które są relatywnie tanie, a przy tym dodając sporo informacji i ciekawostek na ich temat opiszę pokrótce co jest w nich specjalnego? ;) Chętnie zrobiłbym sobie taką kolumnę czytelniczą, a moja pasja do samochodów i jakaś tam wiedza - wreszcie miałyby ulot ;D

Do tej pory powstały z tego co widzę 4 wpisy:
1. Rolls Royce Silver Shadow
2. Chevrolet Corvette C6
3. Ferrari Mondial
4. Aston Martin DB7

Myślę że zacząłbym od Bentley'a Arnage T - auta które jest stosunkowo tanie na tle starszej gamy Bentleya oraz innych egzotyków (kosztuje poniżej 100tyś. zł) - a nadal jest wzbudzającym szacunek oraz dającym jedno bardzo specyficzne doświadczenie dla jego właściciela.
Mimo wartości mniejszej od przeciętnego mercedesa, pozwala on mu dołączyć do pewnego rodzaju kręgu VIP. Chodzi oczywiście, o obsługę odprowadzenia samochodu na parking - przed każdym kasynem, restauracją, teatrem i jakimkolwiek innym szanowanym miejscem gdziekolwiek by się ten pojazd pojawił. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczerpnięte z kanału właściciela takowego.

Chętnie napiszę więcej jeśli wyrazicie zainteresowanie ;)
#samochody #motoryzacja #carboners
Pobierz caribbean - Użytkownik @oficer-prowadzacy: został zbanowany, a tag #tanieegzotyki pod...
źródło: comment_U7pg02Xid1h7tSGaMENhtBLYJUZKfIe1.jpg
  • 22
@caribbean: to auto ma strasznie dużo z e38 wystarczy popatrzeć na środek, silniki to też bmw a dokładnie m54 z turbiną od coswortha wiec to potencjalnie może zabić to auto dość szybko już lepszą alternatywą jest jego mniej sportowy brat od RR, a dokładnie silver seraph który też jest tani i ma pod maską moje ulubione pancerne m73 v12. Tak ten silnik jest strasznie pancerny i na żywo widziałem że potrafi
Pobierz c.....8 - @caribbean: to auto ma strasznie dużo z e38 wystarczy popatrzeć na środek, ...
źródło: comment_ASAWTnMJ7VOFKLB40LuHqSrrW2xWN8EF.jpg
@caribbean: Dam ci tą samą radę którą dałem @oficer-prowadzacy, kiedy narzekał że nie ma czasu na pisanie postów regularnie. Napisz raz 10 recenzji na zapas, a potem je wrzucaj wtedy kiedy ci wygodnie. Wiem że pierwsze trzy-cztery arty będzie się fajnie pisało, ale przy 10 będziesz rzygał tym ze znów musisz szukać czasu na pisanie, dlatego jak masz wenę to klep na zapas tak długo jak masz ochotę. Dzięki temu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanMaglev: @EkskoN: @BajerOp: @Smerfiaczek: @camaro98: @JessPinkman: @Dare: @Mirekzkolega: @pablosik: @zawisza: @NaglyAtakGlazurnika: dziękuję bardzo wszystkim za odzew ()
Miałbym jedno pytanie, kiedy najlepiej dla Was byłoby, abym publikował? Raczej w tygodniu wieczorem, czy w weekend? Chciałbym ustalić jakiś okres i się go trzymać powiedzmy na początek co tydzień, tylko pytaniem pozostaje kiedy będziecie mieć czas