Wpis z mikrobloga

@BloodyMassacre26 miała 5 facetów przed poznaniem obecnego stulejarza/prawika, z którym obecnie jest w związku i próbuje bawić się idealizowanie dziewictwa/prawictwa na wypoku. Sama się puszczała, a teraz znalazła jakiegoś beciaka, z którym jest w związku i z którym się spokojnie zestarzeje. Ale oczywiście "teorie wykopowych przegrywów to bzdury!!!1111oneoneone". JA P------E... #przegryw #takaprawda #rozowepaski #logikarozowychpaskow #dziewczynybeztabu #hipokryzja
G.....r - @BloodyMassacre26 miała 5 facetów przed poznaniem obecnego stulejarza/prawi...

źródło: comment_gJYxPYw4TQuhONGVA5Nl0FZ4NXCSAfhy.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BloodyMassacre26: Zarzuty które wymieniłaś możesz spokojnie obalać, ale to nie zmienia kwestii głównej, czyli twojego pustego moralizatorstwa ludzi (czy tam hipokryzji), którzy nie zaznali nawet ułamka tego co ty, jeśli chodzi o wchodzenie w relacje międzyludzkie. Jakbyś głosiła swoje prawdy i cnotliwe nawoływania jako dziewica, która może identyfikować się z kimkolwiek tutaj, to ok. Miałabyś jakiś fundament i zrozumienie. Sytuacja wygląda jednak jak nawoływanie milionera do biedaków, żeby nie jedli
  • Odpowiedz
@GreatMajster: Wiesz. Kiedyś szanse mężczyzny na przekazanie genów wynosiły 40% kobiety 80% więc nie musiały o---------ć takich cyrków bo miały dwa razy większe prawdopodobieństwo że nie będą same. Dziś mamy jeszcze wyścig szczurów, presje społeczną, strach przed samotnością, wojnę płci, kryzys kobiet. One oczywiście tego nie zrozumieją, były i często są stroną pasywną w początkowych stadiach relacji chociażby za sprawą społeczeństwa. Na zachodzie ludzie są bardziej otwarci. To że młodzi
  • Odpowiedz
@PanDarcy:

Nadal nie rozumiecie. Nie namawiam do zachowania czystości przez nich.
Namawiam do tego, żeby nie korzystać z div za pieniądze, jeśli chce się poznać bliskość z człowiekiem, jeśli ma się wątpliwości, jeśli uważa się że to jedyna droga.

Obecny też mógł sobie iść do div i poznać s--s. Ale tego nie zrobił bo albo zrobi to z kimś kogo zna i kto mu pasuje albo
  • Odpowiedz
@GreatMajster:

A ty jesteś zerem i dnem. Nie umiesz patrzeć na drugą osobę inaczej niż pod kątem swojego s----------a i stąd te teksty typu "używana" "szmacilas się"

Tak k---a, każdego tak można nazwać - mogę napisać że nie wiem, zaszłam w ciążę i poroniłam a ty "ty nie poroniłas, ty usunęłaś to dziecko! A umoralniasz na siłę innych by nie usuwali! Hipokrytka!"
Albo napisałabym że zostałam zgwałcona a ty byś napisał "sama go uwiodłas i nie liczysz do zestawu czyli twój ostatni jest 7 a nie 6 ty
  • Odpowiedz