Wpis z mikrobloga

@BloodyMassacre26 miała 5 facetów przed poznaniem obecnego stulejarza/prawika, z którym obecnie jest w związku i próbuje bawić się idealizowanie dziewictwa/prawictwa na wypoku. Sama się puszczała, a teraz znalazła jakiegoś beciaka, z którym jest w związku i z którym się spokojnie zestarzeje. Ale oczywiście "teorie wykopowych przegrywów to bzdury!!!1111oneoneone". JA #!$%@?... #przegryw #takaprawda #rozowepaski #logikarozowychpaskow #dziewczynybeztabu #hipokryzja
G.....r - @BloodyMassacre26 miała 5 facetów przed poznaniem obecnego stulejarza/prawi...

źródło: comment_gJYxPYw4TQuhONGVA5Nl0FZ4NXCSAfhy.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
Czyli po kim?


@BloodyMassacre26: Po ekstrawertycznych facetach, którym dawałaś się używać w wieku 17-24 lat. Gdyby twój obecny beciak miał odrobinę szacunku do siebie, to nie wchodziłby w taki chory układ, ale; albo by odmówił już na starcie, albo by cię pare razy wyruchał i zostawił.

Nie wiedziałam że tzipa się zużywa jak klocki hamulcowe


@BloodyMassacre26: Ehhhhh... ty dalej nie rozumiesz o co chodzi; nie chodzi o aspekt
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Dalej nie rozumiesz.
Przestań promować wartości moralne w które sama nie wierzysz i nie wierzyłaś. Zapytam po raz ostatni. Czy czekałaś na swojego przegrywa z mityczną seksem z miłości? Nie. On czekał, bo widocznie był osobą wysoce moralną i cierpliwą. Nie znam ani jednej, ani jednej dziewczyny która w wieku 25 lat miałaby więcej niż 3 chłopaków. Znam parę która jest po ślubie, w szkole była inna para (wtedy
  • Odpowiedz
@HarrsonDW: Jest osobą dominującą w związkach. Możliwe że miała/ma niskie poczucie własnej wartości stąd mało atrakcyjni partnerzy. Nie potrafi budować relacji z kimś na równym/podobnym poziomie.
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Co #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A nie znasz powiedzenia ''Jak suka nie da, to pies nie weźmie'' Przecież mówiłaś że #!$%@? a #!$%@? to to samo. Nie obracaj kota ogonem. Jesli to nie są baity to próba usprawiedliwiania samej siebie. Mówiłem to w przypadku Twojego przegrywa - Frajer jest po to, żeby go dymać. Nawinąć wam makaron na uszy i rozłożycie nogi przed każdym
  • Odpowiedz
Kurcze, znowu dyskusja zeszła na ten bzdurny temat wyboru twojego faceta... ręce opadają. ()

Namawiam do tego, żeby nie korzystać z div za pieniądze, jeśli chce się poznać bliskość z człowiekiem, jeśli ma się wątpliwości, jeśli uważa się że to jedyna droga.

Obecny też mógł sobie iść do div i poznać seks. Ale tego nie zrobił bo albo zrobi to z kimś kogo zna i kto mu pasuje albo z nikim

A wy chcecie iść na divy.

To tak jakbym ja dawała na dyskotece byle komu
  • Odpowiedz
@Kapsel3k:

Szara myszka, oszukana bo rozkochana i zaliczona nie zasługuje na szacunek bo to szmata, a facet który ją wydymał to tylko facet i jak pójdzie na divy to postępuje moralnie i się nie szmaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz