Wpis z mikrobloga

@BloodyMassacre26 miała 5 facetów przed poznaniem obecnego stulejarza/prawika, z którym obecnie jest w związku i próbuje bawić się idealizowanie dziewictwa/prawictwa na wypoku. Sama się puszczała, a teraz znalazła jakiegoś beciaka, z którym jest w związku i z którym się spokojnie zestarzeje. Ale oczywiście "teorie wykopowych przegrywów to bzdury!!!1111oneoneone". JA P------E... #przegryw #takaprawda #rozowepaski #logikarozowychpaskow #dziewczynybeztabu #hipokryzja
G.....r - @BloodyMassacre26 miała 5 facetów przed poznaniem obecnego stulejarza/prawi...

źródło: comment_gJYxPYw4TQuhONGVA5Nl0FZ4NXCSAfhy.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BloodyMassacre26: Przynajmniej chcesz być szczera. To się ceni. Niewielu osób chciałoby rozmawiać o swojej przeszłości seksualnej. Ale p------e jest, że pokazywałaś mu faceta na fejsie. TO prawie jak ucięcie facetowi jaj, więc jesteś manipulatorką
  • Odpowiedz
@GreatMajster: Ja się nie dziwię, mnie zaskakuje fakt, że tak otwarcie mówi, że wybrała sobie wygodnego pantofla, który pewnie i wybaczyłby jej zdradę w chwili słabości. Mnie śmieszy wyłącznie to, że miała być pogromcą inceli, a robi z siebie nielichą #polka. Tyle to wszystko warte. Czasami myślę, że jej obecność tutaj to taka forma pokuty dla niej, ale zaraz sobie uświadamiam, że ludzie są z-----i i z
  • Odpowiedz
@GreatMajster:

Nie jestem hipokrytką.

Sam jesteś hipokrytą - wymyśliłes sobie na mój temat jakieś farmazony i na ich podstawie mnie oceniasz o oczekujesz że się będę z nich tłumaczyć a gdy ci uświadomiam że się mylisz to nazywasz mnie hipokrytką. Taki c--j.
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua:

Kto w ogóle wam powiedział że szalałam, że typ to beciak a moi ex to Oskarki? Od was dowiaduje się takich ciekawych rzeczy na temat mojego życia, że mam obawy, że lunatykowalam cały ten czas skoro żadnych takich ekscesów nie pamiętam!
  • Odpowiedz