Wpis z mikrobloga

@BloodyMassacre26 miała 5 facetów przed poznaniem obecnego stulejarza/prawika, z którym obecnie jest w związku i próbuje bawić się idealizowanie dziewictwa/prawictwa na wypoku. Sama się puszczała, a teraz znalazła jakiegoś beciaka, z którym jest w związku i z którym się spokojnie zestarzeje. Ale oczywiście "teorie wykopowych przegrywów to bzdury!!!1111oneoneone". JA #!$%@?... #przegryw #takaprawda #rozowepaski #logikarozowychpaskow #dziewczynybeztabu #hipokryzja
G.....r - @BloodyMassacre26 miała 5 facetów przed poznaniem obecnego stulejarza/prawi...

źródło: comment_gJYxPYw4TQuhONGVA5Nl0FZ4NXCSAfhy.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: XDDDDD kto tak mówi? Kto cholera ma tylko to na myśli? Naprawdę, wiele tutaj ludzi było odrzucane przez płeć przeciwną a ty tutaj przychodzisz i dajesz jakieś moralizatory i inne bzdety, co z tego ze nie czułaś tego co niektórzy tutaj, niektórzy którzy zrobiliby wszystko zeby mieć kogoś kogo można kochać, spędząć z tą osobą czas i być przy nieee, jak chcesz isc na skróty i nie skakać wokól
  • Odpowiedz
@HarrsonDW:

To dlaczego panowie idący do div i płacący im 2h nie szukają w niej nie wiem, ciepła, przyjaźni, wsparcia, przytulenia w ubraniu, gapienia się w gwiazdy, wspólneu kolacji, prysznica, opowiadania dowcipów i oglądania filmów, ale przychodzą, rozbierają się, macają jej cycki jak stare baby w biedrze obmacują bułki, wkładają palec do tzipy, dwa spusty i taki płaci, ubiera się i wraca do domu?

Niby niedoświadczony prawik a dyma się
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Samotna madga rozkochana i oszukana, zostawiona z dzieckiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zły i niedobry facet ją zostawił. A ona taka biedna i niewinna. Wy chcecie być oszukiwane, chcecie wierzyć w te #!$%@? o miłości. Nawinąć wam makaron na uszy, wykorzystać i zostawić. Skoro to takie proste to ilu mogło być przede mną i ilu będzie po mnie? Po co wiązać się z naiwną idiotką?
  • Odpowiedz
@Kapsel3k: @BloodyMassacre26: @HarrsonDW: @GreatMajster: Ja #!$%@?, ponad 160 komentarzy o hipokrytce @BloodyMassacre26() Przecież tyle atencji to jej na rok starczy... Idę pograć w gierkę, bo szkoda się produkować dalej... Swoją drogą był taki film życie seksualne sprzedawców ziemniaków, równie interesujący co życie intymne pewnej nazbyt otwartej użytkowniczki...Bloody jak można być tak mocno przeruchaną i jednocześnie tak mocno #!$%@?ą?
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Mieszasz trochę moje argumenty z innymi, ale w sumie nie dziwię się - przy toku tej dyskusji trudno się nadąża.
Ja używam przeważnie sformułowań "jakiejkolwiek relacji" czyli jakiejkolwiek bliskości, bo wiem, że wam chodzi głównie o bliskość emocjonalną, a facet nie ma ani takiej, ani chociażby fizycznej.

Wspominałem również o tym, że mniej istotne jest jaka była forma twoich związków, bo już sam fakt ich posiadania pokazuje zupełnie inny świat, który desperatom chodzącym na divy jest zupełnie obcy i nieosiągalny.

"Jakąkolwiek" relacja to może być choć trzymanie są rękę. Ale nie, przegrywom to nie
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Oczywiście wspomniałaś tylko o samotnej madze ale o frajerze który jest dymany przez samotną madkę już nie. Kobiety przecież nie wykorzystują facetów szukających miłości. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obydwa te przypadki istnieją i istnieć będą, bo ludzie wolą piękne kłamstwo niż brutalną prawdę.
  • Odpowiedz
@Poliorketes: Ale byłam z tym kolesiem w związku. Ba! To też był jego pierwszy raz :) Uznałam że nie mam zamiaru oddać dziewictwa nie-prawiczkowi. A byłam przekonana, że nie ma czegoś takiego jak przegrywy i każdy facet kiedyś podyma, a im jest się starszym tym trudniej znaleść prawiczka. Związek rozpadł sie i tak ze wzgledu na odległść (znaliśmy się z neta) .
  • Odpowiedz
@GreatMajster:

W ogóle nie pojmuje waszej (przegrywów) chorej niekiedy logiki.

Nie macie problemu z pójściem na pierwszy raz do divy, zapłacić jej, nie patrząc że przed wami miała z 50 bolców i po następnym o was zapomni.
Ale nie chcecie na pierwszy tknąć przeciętnej dziewczyny, która miała zaledwie 5 bolców, i to za darmo, bo "zużyta szmata" :v Mój mózg ma error.
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Ale dalej jest hipokryzja. Nie wmawiaj innym żeby czekali, bo czekać będą do usranej śmierci.

miłości nie czekałaś.

Ja też nie byłem u divy, ale dla mnie taki przebieg to dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Im mniej tym lepiej. I znowu, patrzysz na sytuację tylko ze swojej strony. Mi i koledze to nie przeszkadza, nas to nie parzy, ale wyobraź sobie, że niektórych może. Że ich prawictwo może im przeszkadzać, mogą czuć presję społeczeństwa, otoczenia, mogli porzucić nadzieję na to, że stworzą kiedyś związek. Nie bierzesz pod uwagę również tego, że kobietom łatwiej pozyskać seks. Już Cię wczoraj punktowałem. Dziewczyna może czekać. Dziewictwo jest inaczej odbierane niż prawictwo. Często bycie prawiczkiem jest powodem do wstydu dla młodych mężczyzn. Tu ją ktoś zagada, tam napisze. Zaproponuje wspólny spacer. A my? Wiesz jak trudno jest wyselekcjonować potencjalną, podkreślam potencjalną kandydatkę z którą chciałabyś się umówić? To nie takie hop siup idę zagaduję do jednej, drugiej, trzeciej, piątej i dziesiątej. Przecież ja bym wyszedł na jakiegoś desperata. W punktach
- Znaleźć potencjalną ofiarę. Fajnie kiedy masz już kogoś na oku. Jakąś koleżankę, czy dziewczynę z klasy. Wtedy jest to prostsze.
- Przełamać się,
  • Odpowiedz