Wpis z mikrobloga

@BloodyMassacre26 miała 5 facetów przed poznaniem obecnego stulejarza/prawika, z którym obecnie jest w związku i próbuje bawić się idealizowanie dziewictwa/prawictwa na wypoku. Sama się puszczała, a teraz znalazła jakiegoś beciaka, z którym jest w związku i z którym się spokojnie zestarzeje. Ale oczywiście "teorie wykopowych przegrywów to bzdury!!!1111oneoneone". JA #!$%@?... #przegryw #takaprawda #rozowepaski #logikarozowychpaskow #dziewczynybeztabu #hipokryzja
G.....r - @BloodyMassacre26 miała 5 facetów przed poznaniem obecnego stulejarza/prawi...

źródło: comment_gJYxPYw4TQuhONGVA5Nl0FZ4NXCSAfhy.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
@Kapsel3k: serio, jak ktoś ma bardzo niską samoocenę, to nie patrzy na to racjonalnie w żaden sposób. No i dalej:

Wartościowy człowiek nie musi podbijać sobie samooceny w ten sposób

Może ten ktoś jest wartościowy, ale wmawia sobie, że nie (bo np. pochodzi z patologicznej rodziny, whatever?)

Ale jak facet ''uwodzi'' to jest #!$%@?

Nie. Wtedy jest uwodzicielem, przynajmniej wg mnie i tak się w teuj dyskusji do tego odnoszę...
  • Odpowiedz
@Poliorketes: nie znam jej to nwm. Ale w skrócie z głowa ;) wystarczy ze przestanie ci się układać w życiu znajdziesz się w ciężkiej sytuacji powiedzmy miesiąc / dwa i to wystarczy żeby pokazała swoje prawdziwe oblicze. Możesz udawać nwm ze sytaciles wszystkie pieniądze , czy coś ... zrób coś w czym uważasz tkwi jej słabość , jeśli wytrwa przy tb i przetrwa próbę to będziesz miał pewność
  • Odpowiedz
@DzikaMrowka: Jak ma niską samoocenę to niech idzie do psychologa. Normalni ludzie rozwiązują w ten sposób problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie ''podnoszenie sobie wartości'' może negatywnie wpłynąć na przyszłość takiego człowieka. A dla mnie jest #!$%@? a kobieta #!$%@?ą. Pociągnę to dalej. Jeśli taka kobieta daje dupy pierwszemu lepszemu facetowi, to czemu później ktoś inny ma się starać o jej względy? Inny facet nie musiał,
  • Odpowiedz
tak przeszkadzaloby mi gdyby mial ich 10, bo sama mialam 5 wiec musialby miec maksymalnie 5.


@BloodyMassacre26: No więc ci piszę, że nie mógłbym być w związku ze szmatą mającą na koncie 6 facetów i KAŻDY szanujący się facet bez doświadczenia/z minimalnym doświadczeniem zrobiłby to samo.
Wybrałaś do związku frajera i miernotę, która nie ma za grosz godności...
  • Odpowiedz
@Kapsel3k:

Jak ma niską samoocenę to niech idzie do psychologa.

Dlaczego przegrywy nie chodzą do psychologa?

Takie ''podnoszenie sobie wartości'' może negatywnie wpłynąć na przyszłość
  • Odpowiedz
@GreatMajster: ja #!$%@? xD ty jesteś dzbanem czy udajesz? nie wpadłeś na taki iście trudny pomysł, że może on właśnie WOLI DOŚWIADCZONE, bo próbował raz z dziewicą (z którą był już rok w związku, pierwsza dziewczyna, dopiero na studiach, bo wcześniej był taki nieśmiały, jak wiekszosc kolesi na Wykopie, i bał sie zagadać) ale nie wyszło i sie zraził do dziewic,ze takie wystraszone i spłoszone, a gdy sie rozstali, i
  • Odpowiedz
@Kapsel3k: nie wiem ile ma @BloodyMassacre26 , ale może 26 tak jak w nicku jest napisane? xD wg moich obliczeń to od 18 r.ż miałaby w takim wypadku 6 rocznych związków (o ile rzecywiście ma 26 i 6 facetów), z jakimiś kilkumiesięcznymi odstępami... Rok to chyba wystarczająco, żeby np. stwierdzić czy osoby do siebie pasują... Widocznie do siebie nie pasowali. Nie wiem, nie znam sytuacji. Strzelam...
  • Odpowiedz
#!$%@? ma ONSy, a zwiazki max do pół roku byle zaruchać i następna.


@BloodyMassacre26: Przecież sama nudziłaś się tymi facetami po kilku miesiącach i chciałaś zaruchać kolejnych. Nie pisz mi, że było inaczej, bo byłaś używana przez 6 facetów, a nie 1-3 XD
  • Odpowiedz
@GreatMajster: aha, #!$%@? jakie manipulatorskie podejscie

-zasugeruj ze sie nudzila nimi
- zabron jej powiedziec ze tak nie bylo
- zablokuj ją w ten sposob
- cokolwiek odpisze - i tak uznaj ze wiesz lepiej
- wygraj dyskusje walkowerem
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Ja nigdy nic o dziewictwie nie mówiłem, bo mam je w dupie. Znaczy to jest tak jak powiedział Oskar Wilde: Mężczyźni pragną zawsze być pierwszą miłością kobiety. Kobiety zawsze pragną być ostatnim romansem mężczyzny Jeżeli chciałbym dziewicy to musiałbym zostać pedofilem( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: ty tez nie udawaj świętej , wy testujecie mężczyzn co chwile , gdyby takie myślenie funkcjonowało ten gatunek nie przetrwałby epoki kamienia mała . Poza tym już widzę jak ty nie udajesz kiedy twój partner pyta z iloma byłaś wczesniej... i kolejny i kolejny również... a jeżeli dla ciebie „biedak” jak to nazwałaś jest gorszym typem człowieka , to może rzeczywiście będzie lepiej jeśli poprzestaniesz tylko na ruchaniu i
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: no wow. To już widzę jaki zadowolony musiał być z tego ze mu pokazywałas z kim się ruchalas i dlaczego w ogóle chciał to zobaczyć... istna sielanka musiała być. Pozazdrościć tylko.

Nie manipulacja tylko ciąg logiczny.
  • Odpowiedz