Wpis z mikrobloga

@Astuel

Wielkie Gratulacje! Szkoda że tak mało plusów i pochwał. Niestety większość Mirków, i o zgrozo (spermiarzy) woli pokazmorde albo cycki.. Ech, gdzie ja siedzę. Powodzenia w dalszym rozwoju!

Największym spermiarzem to jesteś Ty. Myślisz że w Polszy w której ponad 50% populacji ma magistra to skończenie studiów jest jakimś osiągnięciem ? Nie chcę umniejszać mirabelce ale bądźmy szczerzy, ten dyplom można se w dupę wsadzić. Ja tak z moim zrobiłem.
@nyo7: nie chcę zostawiać psa na tak długo no i dalej trzeba w Polsce opłacać czynsz za mieszkanie, chyba że sprzedam wszystkie swoje rzeczy, spakuję psa i niebieskiego, i nigdy tu już nie wrócę.
@st0n3: dobry makeup + czarno biały filtr to przepis na sukces w wychodzeniu dobrze na zdjęciach. Ale rysy mam całkiem spoko, co daje mi przewagę nad możliwie wyleczalnym trądzikiem
@manualnyautomat: nic strasznego. Moja siostra też ma dwa lata studiów w plecy. Niebieski też zmieniał studia. Niektórzy naprawdę nie wiedzą co chcą robić po maturze i studiowanie ponad 3 lata czegoś, czego się jednak nie chce jest głupotą. U mnie w sumie półtora roku... nie po drodze było mi usiąść i napisać pracę w finalnym etapie