Wpis z mikrobloga

@kt13 układy, ukladziki kto dostanie godziny, kto stypendium itp. acha Profesorowie lubią młode dziewczyny i to też jest metoda na doktorat. Od razu przestrzegam jak to może wyglądać.
  • Odpowiedz
@Passer93: to wolisz oglądać cyce i dupska na głównej, niżeli czyjeś osiągnięcia? Jeśli tak to spoko. Ostatnio też był wpis odnośnie zderzacza, i zalała go fala gówna.
  • Odpowiedz
@kt13: gorzelnia w Strzelcach(stary zakład) plus Żyrardów(polmos) , browary na Północnej(nie polecam) plus Zduńska Wola(Browar Pomorze). Powiem szczerze że lepiej wybrać prace niż doktorat patrząc na to pieniężnie, znam wiele osób po PŁ które z tytułem mgr. mają już dobrą kase :) Pozdrawiam cieplutko!
  • Odpowiedz
@kt13 Nie chcę Cię martwić, ale chcąc iść na doktorat, to już właściwie powinnaś ogarniać promotora. Myślę, że ten element pozostanie niezmienny - na pewno będą wymagać jakiegoś potwierdzenia od promotora, że Cię przyjmie na doktorat.
  • Odpowiedz
@kt13: Dobra to jak to jest z tym metanolem, drożdże są w stanie go wyprodukować z samego cukru, czy nie :D
Ciągle można przeczytać, że i tak i nie. Albo produkuja metanol z białek obecnych w skórce owoców (wina). Jak to w końcu jest?
  • Odpowiedz