Wpis z mikrobloga

@piekarz007 zawsze bardziej ceniony będzie fullstack, ale fullstackiem nie zostaje się w rok tylko kilka - kilkanaście lat

Fullstack to osoba potrafiąca ogarnąć wszystko, od postawienia projektu wraz z konfiguracją przez bazy danych aż po deploy (teraz w chmurze), sama znajomość c# + angular czyni Cię po prostu dobrym klepaczem a nie fullstackiem
@Czarzy jak najbardziej sie z Toba zgadzam do tego jeszcze dluga droga. Moj dylemat jest taki czy inwestowac czas w bycie Full-stackiem czyli uczyc sie w pracy praktycznie od zera .Neta, czy jednak trzymac sie tylko Front-endu?
@piekarz007 no właśnie dlatego napisałem co napisałem, możesz być zajebistym frontem i znać wszystkie zakamarki swojej technologii albo inwestować ten czas + jeszcze więcej na poznanie kilkudziesięciu technologii, niejednokrotnie skomplikowanych, głupich, zupełnie różnych, w wielu wariantach itp. Zależy jak bardzo jesteś zdeterminowany, bo dobry frontowiec jest w cenie, a średnich "fullstackow" to jest multum (sam jestem jednym i jeszcze długa droga przede mną).