Wpis z mikrobloga

@sidhellfire: xDDDD Jeśli aż takie wzburzenie wywołuje w tobie morda Jarka to coś musi być z tobą nie tak. Teraz jeszcze bardziej szanuję tego co to nakleił.

To nawet huliganie-troglodyci są na tyle inteligentni, że ich gówniane wlepy wklejają tak, że nie utrudnia ludziom życia.

Straszne. Delikatne prawicowe oczęta zostały ukłute na ułamek sekundy Jarkiem na tle tęczy, toż to podpada pod paragraf. xD

#!$%@? dzieciarnia bawiąca się w politykę.

Kiedy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzajnikZniszczenia: jesteś debilem, jeżeli nie rozumiesz, że w dupie mam czyja to morda. Denerwuje mnie, że ktoś sprawny biletomat dewastuje, a kretyni jak ty i OP jeszcze cieszą się, że "haha prawakuf d00pa piecze". Jestecie amebami.

Gdzie ja się deklaruję jako prawak? Jeżeli szanowanie publicznego mienia i infrastruktury opłaconej z moich podatków to prawactwo to jak najbardziej. Mam rozumieć, że w opozycji do mnie jesteś ty? I znów nie rozumiesz meritum
@sidhellfire:

Ciekawe gnojku co Twoi rodzice, lub dzielnicowy myślą o zaklejaniu wyświetlaczy biletomat


Akurat jestem już w takiej fazie życia, gnojku, że mogę mieć #!$%@? co rodzice powiedzą. Btw jakbyś zaczął im o tym opowiadać to zaśmialiby ci się w twarz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeżeli nie rozumiesz, że w dupie mam czyja to morda

Kłam ile chcesz, za bardzo dajesz się ponieść emocjom żeby zakamuflować intencje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Akurat jestem już w takiej fazie życia, gnojku, że mogę mieć #!$%@? co rodzice powiedzą.
@CzajnikZniszczenia: co, #!$%@? Cię z domu i mieszkasz w obsranym skłocie? Nikt dojrzały normalnie płacący podatki nie zachwala konwersji swojego środowiska w obsrany chlew. Ojciec wyśmialiby mnie, bo wywodzisz się z takiej samej patologii jaką prezentujesz? To by wiele tłumaczyło.

Emocje nie wzbudza we mnie wizerunek tęczy, czy Jarka, ale powszechne #!$%@? jakim jest wandalizm. 3
co, #!$%@? Cię z domu i mieszkasz w obsranym skłocie?


@sidhellfire: Nie, mieszkam w mieszkanku o wysokim standardzie ze wspaniałym widokiem na Wrocław.

Ojciec wyśmialiby mnie, bo wywodzisz się z takiej samej patologii jaką prezentujesz?

Wtedy miałbym prawicowe poglądy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisz jeszcze kilka iks de, żeby pokazać jaki jesteś luzak z dystansem.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ciężko jest traktować taką "dyskusję" poważnie

Każde zdanie jakie napiszesz to