Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie #bitcoin to podejrzana sprawa. Ale jest fajna promocja na ebooki o tej wirtualnej walucie oraz #blockchain.

Na #humblebundle mozna zgarnac kilka ebookow za dolca. Od razu mi sie wlaczyl red alert. A moze to szajs, ktorego nikt nie kupuje? No i sprawdzilem. Jest jeden slaby ebook, reszta jest dobra. Oprocz tego podalem tez kilka ebookow i ksiazek po polsku o bitcoinie ktore maja dobre oceny. Wiem, dolar to drogo. Niestety nie mialem czasu znalezc nic wartego uwagi za usmiech bombelka

nie polecam ani nie odradzam bitcoina. Sam raczej nie kupie


Znajdziesz wszystko tu: https://polishwords.com.pl/blog/2019/ksiazki-o-bitcoinach-za-1-dolara-na-hb/

Pamietaj, kupujac na HB wspierasz cele charytatywne. A kupujac z linkow wspierasz takie wpisy.

#ebooki #cebuladeals #programowanie #programista15k #helion #programistyczneebooki #finanse #ekonomia #gospodarka #mirkobooki
tomaszs - Jak dla mnie #bitcoin to podejrzana sprawa. Ale jest fajna promocja na eboo...

źródło: comment_nLuHroSs9PjTT0rVsENwkAzse2hGaNRB.jpg

Pobierz

Czy ogladasz Bates Motel?

  • Tak 0% (0)
  • Nie 100.0% (22)

Oddanych głosów: 22

  • 4
trochę jak z Steam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@votesmith: No, troche racji w tym jest.

W sumie, to można powiedzieć że dotują autorów, to miło.


Jeśli są kupowane, to w jakimś sensie tak jest, chociaż na pewno nie przy takich kwotach. Ale widywałem już nie raz "kolekcje" posegregowane autorami, tytułami... Jak też się ludziom chciało to robić. I po co? Ot choćby wystarczy na chomika zajrzeć.