Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tym curve? Wypłaty z bankomatu na karcie z której pobiera hajs zalicza jako wypłatę z bankomatu czy płatność internetową? I jaki % biorą jak przekroczę te 200 ojro w miesiącu?
#revolut #curve
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pietr:  Revolutem możemy w ciągu jednego miesiąca dokonać darmowej wypłaty gotówki do równowartości ok. 800 zł. Powyżej tej kwoty aplikacja Revolut naliczy prowizje w wysokości 2% od kwoty wypłaty. Miesiąc rozliczeniowy jest liczony od dnia założenia. Czyli założyłes 10 kwietnia to nowy cykl masz od 10 maja.
@mmaciek3905: jeśli mam kartę z opłatami za korzystanie z bankomatu w kraju/za granicą to zostaną one naliczone? Mówię o np. podpięciu zwykłej debetówki z Santandera - czy przy wypłacie z bankomatu w kraju bank naliczy mi ekstra tradycyjnego piątaka?
Masz na myśli przerzut ze zwykłego banku na Revoluta? Nie powinno. Z mbanku nie opobiera takiej prowizji i płatność jest traktowana jako np. dotpay. Podobno Santander w przypadku kart kredytowych nalicza prowizję. Musisz się zorientować. Z mBankiem i z PKO SA nie mam takich problemów.