Wpis z mikrobloga

@carryON_: @Pathlogan: miałem tak pare razy, najgorzej jak najdzie na jakaś staroć. Instalujesz i oczom nie wierzysz jak się grafika zestarzała. Chyba tylko fallout 2 i Heroesy 3 nie brzydzą <3
Ale to chyba starość, człowiek już tyle ograł ze kolejny FPS albo jakiś skyrimowy miecze i magia po prostu nudzi. Wieśka przeszedłem raz, nie dałbym rady chyba walic od początku po niskich levelach i grać inaczej. Ale gra mocarna,
@carryON_ Mam tak samo, tydzień temu pierwszy raz w tym roku dłużej w coś pograłem.
Samemu ciężko mi uwierzyć co się ostatnio odwaliło. Prawie 9h w jednej sesji w Mount&Blade Ogniem i Mieczem. Polecam sprawdzić kilka min gamepleju na yt bo możesz kupić za grosze.
@carryON_:

Też miałem taki problem i nie tylko z grami ale ze wszystkim co wymaga choć trochę jakiegoś zaangażowania i wysiłku i pomogło ograniczenie internetów. Jak co chwilę sobie "wstrzykujesz" kolejną dawkę wykopu/facebooka/instagrama itd. to później ciężko czerpać przyjemność z czegoś co wymaga jednak czasu.

A no i nie wiem w jakie gry grasz, ale IMO stare gry są mocno przeceniane (szczególnie na wykopie). Nostalgia mocno przyćmiewa właściwy obraz, a dzisiejsze
@carryON_: to się nazywa odruch gaussa. Przestajesz się interesować rzeczą która nie daje Ci na dana chwile możliwość spełnienia potrzeb. Gdybys poprzez granie w gierki mógł wyrywać 16latki to byś grał nadal jak szalony. Zbyt długo grałeś w gry i nie miałeś z tego nic poza funem. Teraz dorosłeś i musisz się skupić na innych rzeczach i twój mózg ci mówi ze gierki ci tego nie dadzą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@carryON_: też tak mam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kupiłem ostatnio Beyond: Two Souls bo w promce było i czeka. Dziś chce kupić RE:Revelations na 3DS bo też po 25zł jest. Far Cry 4 mimo, że mi się podoba to przejść nie mogę.

Ale mam tak też z książkami. Kupiłem dwie i leżą, czekają nie wiem na co. ()
@carryON_: Nie z reguły mam tak że wczuje się a potem nagle nigdy więcej jej nie włączę :D

Sprawiłem sobie lepszego laptopa mogłem w coś pograć jedna gra. Alien Insolation.. #!$%@?łem się w pewnym momencie i stwierdziłem że zamiast przyjemności tylko się #!$%@? i tracę bez sensownie czas. Nigdy więcej jej nie włączyłem.
GTA V, przeszedłem całe, pobawiłem się z bagietami.. i też mi się znudziło nie włączyłem więcej.
Ostatnio Tomb
@carryON_: Do dziś gram w Left 4 Dead, a to już będzie 6 lat i… kuźwa, już prawie nikt ze znajomych w to nie gra. () A tak to czasem do Stalkera wracam, czasem do GTA Vice City i San Andreas, ostatnio pykam na ruskim gungame w CS:Source, zdarza mi się odpalić singla w Half-Life, chociaż grę znam już na pamięć i większość ciekawszych znajdziek to bym
@Kreek: Poprosze o jakies ciekawe i rozbudowane gry w stylu RTS, haha, albo przygodowki, haha. Co ty #!$%@?. Dzis jest malo arcade, a te gru koedys przyciagaly na te 30 minut i nara, to byly zlote czasy, a nie to gowno dzisiaj, ktore samo sie gra.
Od 2 dni szukam gierki w którą mógłbym połykać to wszystko dropuje po godzinie/dwóch xd


@carryON_:
Znajdź taką, która będzie trudna. W sensie nie będziesz w stanie przejść dalej. np. Sekiro.