Wpis z mikrobloga

  • 771
Słucham wykładu Tuska i już wiem czemu PISowcy tak bardzo się go boją. On jest o klasę wyżej niż każdy jeden PISowiec, jest inteligentniejszy, bardziej wyluzowany, szczery i naturalny. Jeśli będzie kandydował na prezydenta to ich rozniesie. Już zapomniałam, że polityk może mówić normalnym głosem, bez sztucznego patosu i do tego mówić mądrze.
#bekazpisu #bekazprawakow #tusk #neuropa #polityka
  • 80
@megawatt: Też true, osobiście na nich nie głosowałam (ani na PO, ani na Pis) ale co zrobić skoro mamy demokrację [], która się nie sprawdza. Choć nikt, nic lepszego nie wymyślił. Impas
@sinusik: jest tak cwany, że moi rodzice, pomimo tego, że byli Tuskiem zmęczeni, mieli dość jego klamstw i manipulacji, dzisiaj bez przerwy puszczają sobie fragmenty z jego wykładu i są wpatrzeni jak w obrazek.

Złotousty rudowłosy Tusk. Potrafi tak umiejętnie powiedzieć #!$%@?, że neuropki się ciesza przed oczekująca ich podróżą.

Moim natomiast zdaniem jest to jeden z najzdolniejszych polskich polityków, zdecydowanie klasa dwie wyżej od kogokolwiek z PiSu, ale i jednocześnie
@sinusik: Niby tak ale jako prezydent sprawdzi się w mojej ocenie bardzo dobrze, jednak skubany wyrobił się mocno na salonach i teraz ma całkiem dobre znajomości i jest otrzaskany w polityce między-narodowej i do dyplomacjo-reprezentacji jaką jest prezydentura nadaje się wybornie, w porównaniu do całego zaplecza politycznego.
Slogany, takie jak nauczyciele, jesteśmy z wami. A był przez 8 lat z nimi tak, że zamroził pensje, kilkadziesiąt tysiecy zwolnił, dorzucił dodatkowe dwie godziny do pensum itp, wszystko jest do sprawdzenia.


@sinusik: O #!$%@? głosuje na niego gdzie ja wtedy miałem oczy (ʘʘ)
Nie no, to prawda i trzeba to przyznać, że jest reprezentacyjny i ładnie mówi, tylko od polityka wymagałbym jeszcze czegoś więcej. Tzn. z ładnego opowiadania coś musi jeszcze wynikać ( _)
@Howea:

Słucham wykładu Tuska i już wiem czemu PISowcy tak bardzo się go boją. On jest o klasę wyżej niż każdy jeden PISowiec,

Trudno jest w tym kraju znaleźć aktywnego polityka, który nie byłby o klasę wyżej, niż ktokolwiek z obecnej cebulowo-kartoflanej "elity", a jednocześnie niewiele się zmienia w sondażach.
Elektorat lubi przaśność i prostactwo.
Słucham wykładu Tuska i już wiem czemu PISowcy tak bardzo się go boją. On jest o klasę wyżej niż każdy jeden PISowiec, jest inteligentniejszy, bardziej wyluzowany, szczery i naturalny. Jeśli będzie kandydował na prezydenta to ich rozniesie. Już zapomniałam, że polityk może mówić normalnym głosem, bez sztucznego patosu i do tego mówić mądrze.


@Howea: Oczywiście nie jest zaskoczeniem, ze wyznajesz lewactwo. A wiesz dlaczego powcy boja sie Kaczyskiego?

Ps: Szkoda, ze
@sinusik to faktycznie wielka wada polityka, że mówi to, co od niego oczekuja obywatele xD mylisz polityka jako przedstawiciela ludzi z politykiem jako - no właśnie: kim według Ciebie powinni być politycy?