Wpis z mikrobloga

  • 771
Słucham wykładu Tuska i już wiem czemu PISowcy tak bardzo się go boją. On jest o klasę wyżej niż każdy jeden PISowiec, jest inteligentniejszy, bardziej wyluzowany, szczery i naturalny. Jeśli będzie kandydował na prezydenta to ich rozniesie. Już zapomniałam, że polityk może mówić normalnym głosem, bez sztucznego patosu i do tego mówić mądrze.
#bekazpisu #bekazprawakow #tusk #neuropa #polityka
  • 80
@Howea: ludzie niestety mają krótką pamięć i dlatego jest u nas tak jak jest. Warto przypomnieć akcje i referendum pt, 4xTAK! którą mnie wtedy kupili. To aż dziwne, ale PO miała wtedy ciekawy pomysł na zreformowanie kraju i wyleczenie go z niektórych patologii. Tusk wygrał, głosy wyborców poszły do niszczarki a o zmianie zapomniano i tak przez 8 lat rządów tej miałkiej partii.

Jeżeli ktoś teraz pieprzy o tym jaki to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sdfghjkl: wiesz, w czasach gdy Tusk był premierem akurat podwyższenie VATu było zrozumiałe. Pytanie czemu obecnie, przy obecnej koniunkturze PiS nie zabiera się za obniżanie go.
Tusk to konserwa, nieco bardziej miękka, ale konserwa, a my nie potrzebujemy już konserw, które działają pod dyktando kościoła i wyznawców jednej słusznej religii. Potrzebujemy powiewu wolności i nowoczesności, trzeba odsunąć dziadów od koryta i zacząć tworzyć nową rzeczywistość w oparciu o młodych, tolerancyjnych i otwartych ludzi. Potrzebujemy polskiego Justina Trudeau!
źródło: comment_RyUH9yIjznNBPtK4IyioklnDohEMTiMs.jpg
Słucham wykładu Tuska i już wiem czemu PISowcy tak bardzo się go boją. On jest o klasę wyżej niż każdy jeden PISowiec, jest inteligentniejszy, bardziej wyluzowany, szczery i naturalny. Jeśli będzie kandydował na prezydenta to ich rozniesie.


@Howea:
Mam wrazenie ze czytalem identyczny wpis co najmniej raz wczesniej. To pasta? :)
@precz_z_komunia: ja mysle, ze z tuskiem jest wlasnie inaczej. To jest czlowiek ktory sięgnął tez niskiego poziomu. Wystarczy obejrzeć stare zdjęcia, jak ze zwykłymi 'robolami' latał po kominach w pracy, jak jaral trawkę. On obcowal z ludzmi z roznych poziomow i to mu dalo ten luz i umiejętnośc pogadania z każdym wyglądając przy tym autentycznie. Kaczyńscy to jak to xiemkiewicz celnie określił takie zoliborskie inteligenciki. Moim zdaniem idealnie to było widać,
szkoda że ludzie nie pamiętają jak #!$%@?ł pieniądze z OFE


@trebeter: to jest w sumie zabawne - Morawiecki (PiS) ogłosił że #!$%@? 15% z OFE a to Tusk ma opinię tego który coś zabrał (mimo, że to bzdura - Tusk wymienił zobowiązania państwa w postaci obligacji na zobowiązania państwa w postaci salda na subkoncie - ot taka sztuczka księgowa, subkonto jest dziedziczone tak samo jak oszczędności w OFE)

jak trzeba mieć
Slogany, takie jak nauczyciele, jesteśmy z wami. A był przez 8 lat z nimi tak, że zamroził pensje, kilkadziesiąt tysiecy zwolnił, dorzucił dodatkowe dwie godziny do pensum itp, wszystko jest do sprawdzenia. Ale łatwo teraz jest mówić i widać trafiać na sklerotyków :)
@sinusik
I ma rację, ja bym im zrobił 40godzin tygodniowo. Jak chcą zarabiać to niech pracują jak ludzie.
@Sdfghjkl

Co z tego, że potrafi ładnie mówić? Ja np. pamiętam jak mówił, że obniży vat, a podwyższył z 22 na 23 (ʘʘ)


A ja pamiętam jak PiS obiecywał, że obniży ten podatek do 22% i nadal jest 23. Tak czy inaczej Tusk to jeden z najlepszych polityków w Europie o ile nie na świecie i nawet z tym nie handluj.
@Howea super, ile dostajesz za wpisy od platformy? Ten koles oszukał całą Polske obiecywał liberalizacje systemu podatkowego a jeszcze je podwyższył, zakosił OFE. Tyle wystarczy żeby przestać się nim podniecać ale prawdopodobnie masz 15 lat i tak jak ponad 700 plusujacych Twoj wpis wykopokow nie pamietaja jak rzadzila PO
A był przez 8 lat z nimi tak, że zamroził pensje, kilkadziesiąt tysiecy zwolnił, dorzucił dodatkowe dwie godziny do pensum itp, wszystko jest do sprawdzenia.


@sinusik: Masz mu za złe że zrobił to co próbuje zrobić PiS tylko im nie wychodzi?
@sinusik: Tusk to mistrz PR. Ludzie zachowują się jak ja gdy miałem 12 lat. otóż poszedłem na rynek mojego miasta gdzie zjechały miss world's. Wszystkie piękne kobiety i nagle jedną spojrzała na mnie i wysłała pocałunek. Ja uradowany że piękna kobieta wysłała mi całusa już tylko jej kibicowałem.