Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna ostatnio mocno zgrubla, zaczalem wiec ja odchudzac, dieta 1500 kcal, duzo ruchu, duzo bialka, czysta micha. Silownia 3x w tygodniu, do tego sobie chodzimy na rower pare razy w tygodniu. I #!$%@? bo waga jej stoi w miejscu a juz tak od miesiaca jest. Czy powinienem wiecej jej kcal obciac? Dla kobiet sa jakies specjalne metody redukcji? Dajcie porady jak zrobic redukcje u dziewczyny, bo wiem jak u faceta (sam cwicze na silce od 5 lat) ale nie mam pojecie o diecie dla kobiet, jak ustawic makro, jak z bialkiem, itd.

Dodam ze tarczyce ma w normie i bierze tabletki antykoncepcyjne, moze tyje przez tabletki?

#mikrokoksy #silownia #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 165
  • Odpowiedz
@Skogyr: przy 60kg i 165cm wzrostu (średnie statsy), silownią 3 razy w tygodniu i kardio regularnie to zapotrzebowanie kaloryczne bedzie lekko 2500kcal. Powinna przyjmować 2000 kcal minimum.
Dojada i to z całą pewnością.
  • Odpowiedz
@DennoRT: 2500, albo 1500, albo 1200. Jak się nie ma mięśni, robi 3 #!$%@? siłówki i jakieś cardio 3x 20min, poza tym siedzi na dupie przez cay czas i PODJADA to efektów nie będzie.
Pomijając zapotrzebowanie itd. Skoro wiesz, że podjada, to zakładając ten temat miałeś nadzieję, że ktoś jej jakieś niedoczynności tarczycy czy innych jajników zdiagnozuje wyśle do lekarza, który przepisze tabletki i będzie chudnąć mimo jedzenia więcej niż wynosi
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zeby spalac tluszcz, we krwi musi byc katalizator ktory daje energie do rozpoczecia spalania tluszczu. Treningi niech robi glownie nog i plecow (silowe, ciezkie), przed treningiem musi byc najedzona. Po treningu musi zjesc do godziny. Posilki musza byc regularne.
  • Odpowiedz