Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
wszyscy nareszcie są razem i wygrali razem walke z największym złem. Dobro zawsze zwycięża ;3
@adammalysz12: rzeczywiście niespodziewane, ale gdzieś to chyba już widziałam. A no tak, w każdym możliwym serialu i filmie. Większej sztampy już się chyba odwalić nie dało. Ludzie są rozczarowani, bo w starej Grze ważne postacie ginęły od ręki, niespodziewanie i nikt nie liczył się z tym, że są np. ulubieńcami widzów. Co mamy tutaj? Tak na
@Nidor: Skoro oczywiste było, że ktoś zginie, to skoro nikt nie zginął to było to coś fajowego. Sama scena Aryi to było coś niesamowitego, jak ona tak skoczyła i w ogóle. Widać było współprace Daenerys z Jonem i przyniosło to skutki, wszystko podane jak na tacy znajdą się takiego rozczarowane perełki jak ty. Sam nie przeżył od tak, pozabijał troche i Ed się za niego poświęcił, Ed i tak nic nie
7 i 8 sezon według mnie to jedne z lepszych sezonów tego serialu


@adammalysz12: samobójcza wyprawa na północ po umarlaka, ekipa kończy okrążona na wyspie - Deus ex machina, przylatuje Danka i ich ratuje; snow #!$%@? jakieś niewytłumaczalne gówno ryzykując wszystkich przez co tracą smoka i wpada pod lód, potem jest znowu w dupie - Deus ex machina x 2, unkle bendżen wbija #!$%@? wie skąd i go ratuje. Bitwa z
@adammalysz12: Więc wytłumacz mi, o oświecony, czego nie dostrzegam i umil mi dalsze oglądanie. Nie zgadzasz się że akcja została wielokrotnie rozwiązana przez deus ex machina, jak choćby w powyższych przykładach? Na razie nawet nie poruszam kompletnie absurdalnej prezentacji akcji w bitwie w ostatnim odcinku czy równie absurdalnych błędów strategicznych i taktycznych których tam było na pęczki