Wpis z mikrobloga

Moja siostra ma #tinder i mi czasem pokazuje co ci niebiescy jej tam wypisują. Teksty typu chodź się ruchać to codzienność, podobnie jak "wyruchałem połowe miasta, anal to dla mnie chleb powszedni, misjonarz jest dla lamusów"

Jednak co mnie najbardziej zaskoczyło to ilość samobójców i depresantów, którzy do niej piszą. Że są tacy biedni chlip chlip i że chcą się zabić codziennie o tym myślą i czasem dzwonią do niej o 3 w nocy, bo rzekomo chciał sie rzucić z mostu ale zrezygnował i pomyślał żeby do niej zadzwonić XD

Ale i tak uber #przegryw to taki jeden co jej kupił jakieś pierścionki za 3 stówy z w kruka i ją wozi na zajęcia codziennie swoim mercedesem xD a zaruchać i tak nie zarucha, niewolnik waginalny

Przechodząc do puenty - wyobraźcie sobie, że do was codziennie pisze 40 napalonych lasek XD chcąc czy nie zaczęlibyście w końcu wybrzydzać, nawet przegrywom 2/10 poprzewracałoby się w dupach od mokrych wagin XD a później chcieliby ruchać tylko 9-tki i wyżej. Więc nie dziwcie się laskom że robią to co robią, czyli wybrzydzają. Taki se zgotowaliście - lub zgotowali wam białorycerze i spermiarze - los.

#logikaniebieskichpaskow #p0lka #p0lak #logikarozowychpaskow #takaprawda #niepopularnaopinia
cukierprosty - Moja siostra ma #tinder i mi czasem pokazuje co ci niebiescy jej tam w...

źródło: comment_2o2f7o60qdvzSvW2aeZz6UkSbztJVn9U.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@cukierprosty: to teraz poproś siorkę żeby Ci pokazała jak wyglądają i kim są te napalone typy. To, że są na zawołanie nie znaczy, że chciałaby na nich choćby splunąć. Ty ruchałbyś każdą dostępną opcję gdyby Cię obrzydzała i na sam widok byś dostawał odruchu wymiotnego?
  • Odpowiedz
@cukierprosty: skoro takich ma na pęczki to czemu ma nie brać fajniejszych? to nie wina tych wykopowych tworów pokroju cucków/spermów/waszychstarychpijanych tylko dysproporcji płciowej na tinderze. Albo jesteś zajebisty albo cię nie ma, proste
  • Odpowiedz
@cukierprosty: Masz całkowitą rację. Ale z drugiej strony nie dziwię się jej, że ich olewa, ponieważ wyskakują od razu z takimi tekstami, nawet puszczalski szlauf na coś takiego nie pójdzie. Kiedyś nie miałem w ogóle doświadczenia w kontaktach z kobietami. W ostatnim czasie trochę to nadrobiłem, nadal jestem daleki od ideału ale jestem w stanie zaciekawić płodne Julki 8-9/10 na tyle, że się ze mną spotykają. Powiem więcej chętnych mitycznych dziewic
  • Odpowiedz