Wpis z mikrobloga

Moja znajoma chciała pojechać do Krakowa i jakoż iż dość często tam jeżdżę spytała się mnie jaki bus polecam, powiedziałam jej jaki i zaczęła mnie pytać o wygodne fotele, oświetlenie, katering, czy jest kuchnia etc, myślałam, że żartuje, więc ciągłam to z nią i jej mówiłam, że są satynowe #!$%@? dywany i w ogóle

ale otóż nie, właśnie napisała do mnie z pretensjami, że ją okłamałam, boże XD
s.....t - Moja znajoma chciała pojechać do Krakowa i jakoż iż dość często tam jeżdżę ...

źródło: comment_soreTazLfbmV62CwxIKEe3LfmVybucvK.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@so_soft: kobiety to potrafią być absurdalnie łatwowierne ( ͡º ͜ʖ͡º) przypomniał mi się podobny motyw sprzed paru lat, kiedy umawiałem się z kim popadnie gdzie popadnie i trafiło w końcu na jakąś loszkę z okolicznej zabitej dechami wioski. Na zdjęciu jak zwykle - mocne 7/10 ale po ujrzeniu ocena spadła na solidną 4... ale mniejsza z tym. Era GG...

Tak żarty się sypały i wpadłem w rutynę a laska ofcorz zaczęła wypytywać gdzie mieszkam, czy sam i w ogóle xD (rok ok 2008-2010) i będąc w tym żartobliwym transie nagadałem że mieszkam w domu co sam postawiłem (a wiedziała, że mam 20 lat xxxxxxxD). Potem jakim autem jeżdżę no to ja bez zastanowienia napisałem, że czerwonym lambo a ona w to wszytko uwieżyła (). Koniecznie chciała się umówić no to ja spoko loko bo akurat miałem po drodze w jedno miejsce. Ugadaliśmy się na jakimś przystanku gdzie miała na mnie czekać z koleżanką. O jakie oczy miały kiedy zajechałem na ten przystanek ...poobijanym czerwonym lanosem ( ͡ ͜ʖ ͡). Laski nie poznałem bo tak jak pisałem - na fotce laska a na żywo typowa zapuszczona karyna xD. Zresztą obie takie. I taki dialog:
- no cześć, gdzie masz to lamborgini....?
-
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@so_soft: w 2013 roku jechałem polskim busem do Warszawy to dostałem drożdżówkę, batona, ciasteczka, #!$%@? lody xD, kawę i sok. A to wszystko w pięknej cenie 5 zł()
  • Odpowiedz
Catering, katering – usługa polegająca na przygotowywaniu i dostarczaniu na zamówienie gotowych potraw lub na organizacji przyjęć[1] np. (wesel, jubileuszy), imprez, bankietów i konferencji, wydarzeń kulturalnych, wydarzeń firmowych jak i również codzienne zapewnianie posiłków w szkołach, miejscach pracy etc. przygotowywanych poza obiektem klienta. Pierwotnie termin związany z naziemną obsługą lotnisk i odnoszący się do przygotowywania i serwowania posiłków dla pasażerów i załogi samolotów na czas lotu[2][3].

Ludzie myślą, że kawa czy herbata
  • Odpowiedz