Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Muslimy #!$%@? się w odwecie za Christchurch w którym zamachów dokonał koleś niebędący nawet osobą wierzącą a co dopiero katolikiem, dodatkowo koleś, pamiętam z jakiegoś zdjęcia, był maniakiem bogów nordyckich i słowiańskich bo miał porysowane gdziestam swarożyce itp

A ci się #!$%@?ą w kościoły, #!$%@? nie mogę z tego debilizmu, odwetowy zamach na zamach ateisty - kościół #!$%@?

Niestety domyślam się że cywilizacja tzw. zachodnia nic z tego nie wyniesie i nijak
@malibu99: Gościu jakbys wiedział cokolwiek o islamie to byś wiedział że dla radykałów ateista i chrześcijanin to praktycznie to samo, to był odwet za atak tzw. zachodu/niewiernego na społeczność muzułmańską. Dla Polaka muslim to arab, chociaż arabowie to tylko ok. 1/5 wszystkich muzułmanów. Tym bardziej radykał islamski ma w dupie czy wierzysz w jezuska, swarożyca czy makaron - dla niego jesteś diabłem.
@malibu99: oczekujesz, że cywilizacja zachodnią przestanie się laicyzować? Cywilizacja zachodnia to wciąż świat w którym dominuje chrześcijaństwo, świat w którym oddziela się wiele rzeczy od kościoła, ale nadal pozostaje on ważnym aspektem życia Skandynawów czy Francuzów. Co więcej, zamachy szokują tak samo ciebie jak i te zła cywilizację zachodnią.

Poprawność polityczna to zwyczajny mniej obraźliwy język, gdzie nie napiszesz czarnuch czy białas, bo słowa te są określone z góry jako negatywne.
@Koczkozaur spokojnie stary ja o tym dobrze wiem poza tym sam jestem ateistą tylko coś mnie #!$%@?ło w środku jak zobaczyłem to zdjęcie i musiałem "pobuldupić"

@Wink co ten balans dokładniej oznacza i jak go osiągnąć. Moim takim niespełnionym nigdy marzeniem jest świat bez religii, bez islamu też by było spoko ale wolałbym cały świat bez religii, pomniki czy architekturę przodków zachować jak najbardziej ale czymś zajebistym byłoby gdyby każdy człowiek obudził
@malibu99: Bo poprawność polityczna też wymaga pewnej korekty, niczego nie tuszować, a jednocześnie jednak walczyć z atakowaniem mniejszości, nawet głupie nazywanie kogoś tak jak sobie nie życzy można przecież swobodnie zaakceptować, ot choćby to głupie "nyga". Wiele jest nadużyć ze strony różnych środowisk, ale wydaje mi się, że my wciąż uczymy się świata. Dostajemy po mordzie za błędy, w końcu zrozumiemy wszyscy, że błędy rzeczywiście występują i wreszcie przestaniemy je popełniać.
@malibu99: Sorry kolego nie chcę wyjść na nerwusa. Zgodzę się, że idealnie jakby religie przeszły do historii, ale to jeszcze długo potrwa. Nie cierpię islamu, ale muszę go czasem bronić, bo mieszkam w PL i paradoksalnie obawiam się, że im więcej zamachów gzieś, tym u nas chrześcijanie bardziej się radykalizują. Zamach w kraju który mam w dupie mnie nie boli, nie dotyczy, life is brutal. Strach przed innościami już tak i
Gościu jakbys wiedział cokolwiek o islamie to byś wiedział że dla radykałów ateista i chrześcijanin to praktycznie to samo


@Koczkozaur: Ja #!$%@?ę, pouczasz kogoś o islamie, a sam nie masz o nim zielonego pojęcia pisząc takie bzdury xD Gdybyś je miał to byś wiedział, że dla radykała, ateista to jest zwykły śmieć do zutylizowania, gorszy od psa, który nie ma prawa w ogóle żyć. Walka z "niewiernymi" to walka z ludźmi,
@bezbekpol: Gościu uspokój sie troche, wiem, że Jezus jest prorokiem islamu. Jeżeli jesteś chrześcijaninem, ale przedstawicielem okupującego ich ziemie "zachodu" to wcale cię to przed niczym nie chroni, też jesteś do utylizacji. Jakoś nie widziałem żeby sobie brali na cel Dawkinsa albo Hitchensa, natomiast właśnie jakaś grupa radykałów #!$%@?ła kilka kościołów. Przynajmniej nie muszę przeklinać jak ty, więc walnij sobie nervosol może. Jak to zrobisz to podaj źródło, a jak nie