Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@runnerrunner: dla ludzi w tym kraju taki widok to niestety nic niespotykanego, jeśli ktoś zna historię tego kraju dobrze o tym wie. Znajomy był tam w trakcie wojny domowej i to co się działo to naprawdę masakra, nie będę nawet opowiadał bo można sobie znaleźć na wikipedi. Z resztą i my mamy okropną historię ale u nich takie rzeczy działy się stosunkowo niedawno.
@bezbekpol: PS Jeśli piszesz w kontekście kto jest pierwszy do utylizacji w kraju, a kogo tolerują tam na miejscu to sie zgodzę. Masz rację 100%. W kontekście ateista z zachodniego kraju vs chrześcijanin z zachodniego kraju to chyba nie ma znaczącej różnicy, bo nadal korzystasz z instagrama i nadal twoje wojska okupują bliski wscbód więc czapa.
@Koczkozaur: Typie, ale ja jestem spokojny, po prostu rozbraja mnie taka ignorancja i pouczanie innych, kiedy sam wiesz wielkie gowno na dany temat xD to ty się z ryjem rzuciłes na gościa, nie ja, wiec może sam sobie zaaplikuj nervosol. Nie obchodzą mnie twoje pokrętne tłumaczenia tylko fragment, gdzie piszesz, że dla radykała chrześcijanin = ateista, co jest kompletną bzdurą. Nawet dla normalnego muzułmanina, w zachodnim kraju, będziesz po prostu gownem.