Wpis z mikrobloga

Wypowiem się bo jestem w idealnej sytuacji żeby skomentować ten post
Pracuje jako marynarz 2 tygodnie w morzu, praca właśnie po dwanaście godzin od 8 do 20.
W domu natomiast mam dziecko aktualnie 11 miesięcy.
Do pracy jeżdżę odpoczywać. Kto nie miał niemowlaka ten nie powinien się w ogóle wypowiadać na takie tematy, bo nie ma zielonego pojęcia jaka cholerna orka to opieka chociaż 24h nad małym dzieckiem. Szczególnie gdy kolki lub
@hauser15 widać że dziecka nie masz, jak 90% tu się wypowiadających. Nie jednokrotnie trzeba wstawać kilkanaście razy w nocy bo dziecko płacze, do tego kolki i inne gowna - w ciągu dnia też dzieciaka ogarniasz, sam leżeć nie będzie, do tego trzeba dbać o zakupy, jedzenie itp. W pierwszych kilku miesiącach jest na prawdę ciężko, szczególnie jak trafi Ci się high need baby. Dodatkowo u kobiet szaleją hormony, przecież nie raz zdarzało
@Suck_My_Duck: dokładnie tak, np. jak jestem przeciwny demokracji żyjąc w demokracji to mam to zmienić próbując patrzeć się w ścianę czy próbować to zmienić w demokratycznych wyborach?
@Suck_My_Duck: Jeśli jej mąż pracuje to te pieniądze jej się należą bo idą z jego podatków, poprostu trzeba zmienić drogę przez którą przechodzą z mąż > rząd > żona na mąż > żona. Po takim rozdawnictwie i podwyżce cen ma głodować skoro to idzie z podatków jej męża? Poprostu w wyborach powinna się temu jasno przeciwstawić ale póki dają to brać. Można z czegoś korzystać i nie popierać tego uwierz mi.
@majk90 tak jak piszesz, z jednym to jeszcze ogarnialne ale zajmowanie się dwójką małych dzieci to praca gorsza niż jakakolwiek jaką miałem okazję wykonywać a pracowałem w życiu i w tartaku i na budowie i w fabryce a od 10 lat umysłowo w biurze. I nie zamieniłbym się nigdy. A wykopek pisze że prawdziwa praca to noszenie ciężkich rzeczy przez 8 godzin i dostaje tysiąc plusów XD.
@hauser15: jestem matka i co prawda dopiero od jakichś 5 miesięcy nie przespałam całej nocy, ale jeszcze przez ten czas nie byłam, aż tak zmęczona jak wtedy kiedy robiłam po 12h nocki na stacji
@biala_wilczyca zwłaszcza gdy dziecko przez pierwsze miesiące życia ma kolki. Ja akurat mam to szczęście, że moja córka postanowiła przesyłać prawie całe noce od pierwszych tygodni. Wysypiam się jak nigdy
( ͡º ͜ʖ͡º)