Wpis z mikrobloga

Gdyby nauczyciele nie dopuścili mojego rocznika do matur to jestem pewny, że znalazłoby się wielu uczniów, którzy by im przebijali opony w autach i takie tam.
A na mirko czytam, że maturzyści wspierają nauczycieli w strajku. Masochiści czy jak? xD

Wiem, że przy strajku muszą być ofiary, ale przecież nie jest powiedziane, że tylko uczniowie mają być ofiarami, no nie? xd

#strajknauczycieli #nauczyciele #szkola #matura
  • 62
@TurboDynamo no to powiedz jak są chronieni prawnie, bo ja jakoś nie znam żadnej instytucji prawnej która pozwala za swoje poglądy odbierać innym prawo zapewnione przez Konstytucję i liczne umowy międzynarodowe
@trevoz: nie przejmuj się, w roku wyborczym nikt maturzystów nie skrzywdzi - nie ma takiego terminu którego się nie da przesunąć, ministerstwo może zarządzić odgórnie promocję dla wszystkich maturzystów. Jak protestuje cały kraj to jest spoko, gdyby to było tylko w 1 szkole to byście byli w czarnej dupie.

Jedyny realny problem to że się popsują plany wakacyjne bo nie macie pewności kiedy te matury będziecie pisać i kiedy będą terminy
@trevoz: no właśnie słuchałam audycji w radiu, w której reporter przepytał uczniów co myślą o strajku i puszczono wypowiedzi uczniów "wiem że nauczyciele nie chcą dla nas źle, tylko walczą o swoje" . Ciekawe ilu uczniów spytano o opinię, bo co do tego, że puszczono tylko wyselekcjonowane, pozytywne wypowiedzi nie mam wątpliwości. Co za paskudna manipulacja opinią publiczną (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@bugajm: to jak jesteś taki mądry to zacznij już jutro pracę jako lekarz, albo spawacz czy inny programista 15k będąc z zupełnie innej branży. To szybkie przebranżawianie się to utopia. Jak niewykształceni ludzie na kasie w Lidlu potrafią zarobić więcej to widocznie coś jest nietak. Po co w ogóle kończyć studia i jaka mają mieć wartość. Skoro studia nic nie znaczą to też nie jest wina nauczycieli tylko ludzi odpowiedzialnych za
@trevoz to maturzysci wtedy powinni wystąpić masowo do sądów i wtedy samorzady by się posraly


@weeego nie samorzady a ministerstwo... #!$%@? ze reforme zrobili, kasy mialo byc wiecej a jest mniej... kuratorzy nie pozwalaja na zamkniecie szkól gdzie jest po 3-4 osoby w klasie bo "jak to pis szkoly zamyka" i gminy wiejskie wydaja w wielu przypadkach 100% budżetu na szkoły juz w tym momencie...
@trevoz: nie ma obowiązku dopuszczania nikogo do matury, ale nie dziwi że taki prostak z wykształceniem podstawowym grozi przemocą bo wy nic innego nie potraficie ( ͡° ͜ʖ ͡°) leć tam do grilla bo się big mac przypala