Wpis z mikrobloga

Gdyby nauczyciele nie dopuścili mojego rocznika do matur to jestem pewny, że znalazłoby się wielu uczniów, którzy by im przebijali opony w autach i takie tam.
A na mirko czytam, że maturzyści wspierają nauczycieli w strajku. Masochiści czy jak? xD

Wiem, że przy strajku muszą być ofiary, ale przecież nie jest powiedziane, że tylko uczniowie mają być ofiarami, no nie? xd

#strajknauczycieli #nauczyciele #szkola #matura
  • 62
@trevoz: widocznie ty jako jeden z niewielu jeszcze na tyle nie dojrzałeś, więc też oczywiście nie zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już samo to, że jak sam piszesz "większość wspiera" powinno dać ci do myślenia. I jasne, że znalazłyby się dzieciaki, które np. przebijalyby opony nauczycielom jednak jest to po prostu bunt w postaci agresji i w żadnym stopniu nie powinno się tego podziwiać, tak jak ty
Nawet taksówkarze są chyba bardziej szanowani niż ci nieudacznicy xDD


@trevoz: skoncz studia, idz do pracy i wtedy pogadamy czy chciałbyś pracowac za 2.5k. Mając 18-19 lat każdemu się wydaje że moze gory przenosic i ze nie chce byc "nieudacznikiem" jak ludzie z jego otoczenia.
Nauczyciele bardzo dobrze robią. Jest kasa na 500+ czyli na zwyczajne roztrwanianie majatku narodowego to powinna być też dla tych którzy uczciwie pracują. Nieudacznikami to byliby
tylko że jak ich nie przeprowadzą, to się zesrają gdy zobaczą masowe pozwy za odbieranie prawa do nauki


@Dziekciu: ta xD nauczycieli nikt z tego nie rozliczy bo sa chronieni prawnie pod tym wzgledem. Zlozenie pozwu nie oznacza wygrania sprawy, a w tym kontekscie jakbys mial minimum wiedzy to bys wiedzial ze ta sprawa jest nie do wygrania. Uczniowie moga ewentualnie podac do sadu szkole. Nauczycielowi nic za to nie grozi.