Wpis z mikrobloga

Co mirki sądzicie o systemie łóżka chowanego w szafie? Ale takim gdzie jest normalny materac, nie jak w PRL xD
Zamontowałem takie w sypialni, i z 12m miejsca które normalnie byłoby zablokowane prawie w całości łóżkiem, mam 10 metrowy pokój w dzień, i sypialnie kiedy chce spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A że w zabudowie, to od razu przy każdej stronie jest gniazdko z dwoma portami USB
Kolor oczywiście taki jak #kuchnia
#mieszkanie #sypialnia
Rabusek - Co mirki sądzicie o systemie łóżka chowanego w szafie? Ale takim gdzie jest...

źródło: comment_XciaFqzOyaTOlpSzGZDfe4Fj2y0Es6xW.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rabusek: rozkminiałem temat kilka lat temu ale wtedy mechanizmy były dość drogie.
Powiesz ile dałeś i jaka rama i mechanizm są zastosowane?
  • Odpowiedz
@eshape55 gdy @Rabusek Ci odpowie to wołaj ()świetny pomysł, myślę, że majac nawet duży pokój bym mógł z tego skorzystać! Bardzo cenie sobie oszczędność miejsca, można powiedzieć, że koi mnie to()
  • Odpowiedz
@Rabusek no myślałam nad takim rozwiązaniem u siebie w salonie bo nie wyobrażam sobie spać na czymś rozkładanym do końca życia, materac to materac. Nadal się zastanawiam czy nie wybrać wersji z sofą (sofa się składa gdy łóżko rozkłada) koszt ok 15 tys. Wiem że trochę kombinatorstwo...
  • Odpowiedz
adal się zastanawiam czy nie wybrać wersji z sofą (sofa się składa gdy łóżko rozkłada) koszt ok 15 tys. Wiem że trochę kombinatorstwo...


@Rachell: możesz pokazać jak to wygląda?
  • Odpowiedz
@Rabusek a miałem taki patent przez 5 lat, całkiem zgrabnie to działało, jedyny minus jaki widze u Ciebie, to te nóżki beda niszczyć podłogę, u mnie była nóżka przez całą długość łóżka i porysowała trochę podłogę, tutaj punkty przyłożenia siły są mniejsze, więc pewnie większe i głebsze rysy. Co do funkcjonowania, fajny patent, moje wymagało trochę siły do podniesienia i złożenia, bo mechanizm chowania mało odciążał, ale przez 3 lata chowałem :D
  • Odpowiedz
@Rabusek Ćwiczyłem trochę w pokoju, miałem tam też biurka składane na ścianie i czasem się zamykałem tam z komputerem. Żona trochę czasem jakieś rękodzieła robiła to miała sporo miejsca.
  • Odpowiedz