Wpis z mikrobloga

Co mirki sądzicie o systemie łóżka chowanego w szafie? Ale takim gdzie jest normalny materac, nie jak w PRL xD
Zamontowałem takie w sypialni, i z 12m miejsca które normalnie byłoby zablokowane prawie w całości łóżkiem, mam 10 metrowy pokój w dzień, i sypialnie kiedy chce spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A że w zabudowie, to od razu przy każdej stronie jest gniazdko z dwoma portami USB
Kolor oczywiście taki jak #kuchnia
#mieszkanie #sypialnia
Rabusek - Co mirki sądzicie o systemie łóżka chowanego w szafie? Ale takim gdzie jest...

źródło: comment_XciaFqzOyaTOlpSzGZDfe4Fj2y0Es6xW.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
  • 3
@marcel1337: pisałem wyżej
- różowa szyje i potrzebuje wolnej przestrzeni
- ja potrzebuje pokoju do VRa
No i jest pomysł żeby planszowki tam rozkładać albo wstawić mini słownie która byśmy przesuwali na bok na noc.
  • Odpowiedz
@Rabusek: ja kompletnie nie rozumiem idei, uwazam ze sypialnia to przestrzen prywatna, gdzie moge pojsc o kazdej porze dnia i nocy i walnac sie na lozko, bez rozkladania, patrzenia, czy sprzatania po planszowkach XD
  • Odpowiedz
@kaaban: no nie są, są 3. Tyle, że jeden to moje "zdalne biuro".
Ale biuro jest za małe na VR, w salonie nie będzie na to miejsca, stąd tutaj więcej miesjca.

Ile ludzi tyle scenariuszy użycia. Nie mierz innych swoją miarą :)

Wyro wygodne jak normalne, bo ma normalny stelarz i normalny materac.
  • Odpowiedz
@Rabusek: no jasne, nie mierze, po prostu nie rozumiem takiego podejscia do mieszkania. TEz chcialbym miec osobne pokoje na rozne rzeczy, ale to jakbym mial dom, mieszkania do takiego poziomu nie da sie powiekszyc, nawet kupujac sasiednie
  • Odpowiedz
@Rabusek: ok, dzięki za odpowiedź, nie czytałem reszty - przyznaje. Dla mnie to troche wypacza sens sypialni jak musisz codziennie składać łózko i wpuszczasz tam ludzi :) No ale jak pasuje, to spoko :) ogólnie fajnie wyglada.
  • Odpowiedz
@Rabusek: jak wygląda sprawa z krawędzią łóżka tzn mam wrazenie że zawsze dużo wystaje poza obrys materaca i boje się że wstając rano przypie.. uderzę się o nią piętą, kostką czy jakąkolwiek inną częścią ciała. Nie miałem okazji nigdzie na żywo tego sprawdzić. Jak jest u Ciebie?
  • Odpowiedz