Wpis z mikrobloga

Co mirki sądzicie o systemie łóżka chowanego w szafie? Ale takim gdzie jest normalny materac, nie jak w PRL xD
Zamontowałem takie w sypialni, i z 12m miejsca które normalnie byłoby zablokowane prawie w całości łóżkiem, mam 10 metrowy pokój w dzień, i sypialnie kiedy chce spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A że w zabudowie, to od razu przy każdej stronie jest gniazdko z dwoma portami USB
Kolor oczywiście taki jak #kuchnia
#mieszkanie #sypialnia
Rabusek - Co mirki sądzicie o systemie łóżka chowanego w szafie? Ale takim gdzie jest...

źródło: comment_XciaFqzOyaTOlpSzGZDfe4Fj2y0Es6xW.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
@Rabusek: Jak dla mnie zajefajny pomysł z tym łóżkiem, ale masz jakąś wentylację po zamknięciu? Bo to może być problem zwłaszcza w miesiącach, gdy nie działa ogrzewanie...


@takija: tak, po bokach jest z centymetr przewiewu z każdej strony. Od góry i dołu tez.
  • Odpowiedz
@Rabusek wygląda fajnie, ale co kto lubi :) Ja nigdy bym czegoś takiego nie odwalił w sypialni, bo to w moim mniemaniu mija się z celem i nie można tego pomieszczenia nazywać wtedy sypialnią. Dla mnie sypialnia to miejsce prywatne, nie wpuszczam tam gości, duże łóżko na stelażu 240x220cm do użytku 24/7. Kiedy mam ochotę, to się walne i idę w kime. Tak jak wyżej wspomniałem, co kto lubi/potrzebuje. Wygląda spoko, ale
  • Odpowiedz
choć obecnie mam do dyspozycji tylko około 110m2, jakieś kolejne 90 czeka na poddaszu na zagospodarowanie :)


@mmarekkk: mam raptem 25 lat, myślę, że spokojnie zdążę ponarzekać i zacząć budować dom przed emeryturą :)
  • Odpowiedz
@Rabusek: fajny pomysł do pokoju gościnnego. ale na codzień to nie wiem - chyba jak na prawde małę mieszkanie to bym myślał. w zasadzie dobrze jest zeby sypialnia była tylko sypialnia wiec tam nie potrzeba jakoś dożo miejsca.
  • Odpowiedz