Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Marzę by mieć żonę.. tak jak przed erą instagramów, snapchatów dziewczyny myślały o rodzinie, wspólnym domu, dzieciach tak ja teraz marze o tym bo to musi być coś wspaniałego przyjść z pracy do domu, kochająca żona robi pyszny obiad, całuje cie i pyta jak w pracy, wspiera cie, pomaga w decyzjach, motywuje do działania, wspiera cie w twoich pasjach, dba o ciebie, sprawia że twoje życie wystrzeliwuje w górę.. echhh (,)

#przegryw #tfwnogf #feels #slub #rodzina #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Marzę by mieć żonę.. tak jak przed ...

źródło: comment_VaMfb1rbU5uZ0vHahPWlCW6afeKqPtWg.jpg

Pobierz
  • 47
przyjść z pracy do domu, kochająca żona robi pyszny obiad, całuje cie i pyta jak w pracy, wspiera cie, pomaga w decyzjach, motywuje do działania, wspiera cie w twoich pasjach, dba o ciebie, sprawia że twoje życie wystrzeliwuje w górę.


@AnonimoweMirkoWyznania:
Masz zbyt wygórowane oczekiwania. I to bez związku z Tinderem itp.

Twoje oczekiwanie że żona będzie kochanką, będzie budować domowe ognisko, będzie dbać o ciebie, będzie cię motywować niczym
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja ci akurat powiem ze juz od gówniaka nie krecilo mnie gotowanie, zabawa w "dom", lalki, i inne typowe babskie zabawki.

Samochody, zestaw majsterkowicza, lego, strzelanie z luku, granie w piłę...

To nie jest tak ze jakia instagram spaczyl kobietom swiatopoglad, bo ja od kiedy pamietam nie interesowalam sie byciem niewolnikiem w kuchni czy domu. Mimo ze mama staroświeckiego wychowania i próbowala mi te etykiety na siłę wcisnąć.

Jedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @graf_zero: @Dirty_Digger: Szczerze to nie widzę w tym problemu. W dzisiejszych czasach można znaleźć porządną kobitę tylko trzeba umieć szukać. Pierdzielenie, że l00szki i p00lki to k00rwy na wykopie jest straaasznie na wyrost. Oczywiście pełno jest bab które mają wymagania z dupy a same nie oferują nic, ale jak się szuka na badoo czy tinderze jakiś lachonów to tak jest. Nie mówię, że te aplikacje są złe bo