Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Marzę by mieć żonę.. tak jak przed erą instagramów, snapchatów dziewczyny myślały o rodzinie, wspólnym domu, dzieciach tak ja teraz marze o tym bo to musi być coś wspaniałego przyjść z pracy do domu, kochająca żona robi pyszny obiad, całuje cie i pyta jak w pracy, wspiera cie, pomaga w decyzjach, motywuje do działania, wspiera cie w twoich pasjach, dba o ciebie, sprawia że twoje życie wystrzeliwuje w górę.. echhh (,)

#przegryw #tfwnogf #feels #slub #rodzina #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
Pobierz
źródło: comment_VaMfb1rbU5uZ0vHahPWlCW6afeKqPtWg.jpg
  • 47
Kedystobylo: Jednym słowem chciałbyś mieć żonę służącą, ale żadna już na to nie pójdzie, bo taka służba się dla nich kończyła tak, że mężusiu któremu poświęcała całe młode życie zostawiał ją dla młodszej, czy innej, gdy nie miała żadnego doświadczenia w pracy, bił ją, szantażował choćby ekonomicznie. Żadna już nie jest tak naiwna by ryzykować.

Zaakceptował: sokytsinolop}

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słuchaj ludzi. Są takie kobiety, sam mam dokładnie taką jak piszesz i bez niej, moje życie byłoby ponure i smutne :). I faktycznie, to najwspanialsze uczucie na świecie mieć koło siebie osobę, która jest nieco z boku tego dzisiejszego wyścigu o atencję i ma dobre wartości. Trochę śmiechłem od komentarza "masz zbyt wygórowane oczekiwania", bo w takim razie nawet sobie nie wyobrażam w jakim związku musi być ten graf_zero,
oooo dzięki za linki, dobre to


Polecam theatlantic - świetny magazyn.
A jak tamte linki sie podobały to masz ten...
https://www.theatlantic.com/health/archive/2014/06/happily-ever-after/372573/

Ja bym tylko chciał, żeby ta 2ga osoba była przy mnie i była szczęśliwa. Zbyt górnolotne?


@Thexil:
Nie górnolotne. Ale trzeba uważać aby nie był to pewien szantaż w stylu "ja tylko chcę abyś była szczęśliwa".
Dlaczego to szantaż?
Bo uzależnienie swojego szczęścia od tego czy szczęśliwy jest partner jest
kochająca żona robi pyszny obiad, całuje cie i pyta jak w pracy, wspiera cie, pomaga w decyzjach, motywuje do działania, wspiera cie w twoich pasjach, dba o ciebie, sprawia że twoje życie wystrzeliwuje w górę


@AnonimoweMirkoWyznania: Mam nadzieję, że ty z kolei zabierasz tę żonę co drugi dzień do najlepszych restauracji, wspierasz w pracy, pomagasz realizować jej pasje i marzenia, chodzicie razem do spa i na jogę, podróżujecie i dbasz o
Kedystobylo: Jednym słowem chciałbyś mieć żonę służącą, ale żadna już na to nie pójdzie, bo taka służba się dla nich kończyła tak, że mężusiu któremu poświęcała całe młode życie zostawiał ją dla młodszej, czy innej, gdy nie miała żadnego doświadczenia w pracy, bił ją, szantażował choćby ekonomicznie. Żadna już nie jest tak naiwna by ryzykować.


Czasem sobie marzę, o takim niebieskim który by mnie utrzymywał. Ale na dłuższą metę wolę moje życie