Wpis z mikrobloga

@Zawilecc: Co? Stanowisko managerskie w dużej korporacji IT? Fakt.. pieniądze są duże, ale nie mam już co z nimi robić. Ledwo pensje z lutego ruszyłem. Mieszkanie mam zakupione, auto również. Rozglądam się tylko za działeczką, żebym mógł spokojnie spędzać weekendy na łonie natury. Oczywiście sam, ponieważ nie mam z kim dzielić swojego życia.. to jest przegryw. I powiem szczerze, że chcąc nie chcąc #redpill za bardzo wjechał mi
  • Odpowiedz
@Medrzec_Syjonu: O stary, to serio dużo. Na pewno kosztowało to dużo pracy więc doceń sam siebie - no vaseline, just sayin. Ta, jak masz dużo kasy to z różowymi ostrożnie, kup jakiegoś starego grata na randki i mów, że jesteś pracownikiem MOPSU czy coś - w każdym razie systemy wczesnego ostrzegania na najwyższy poziom :). Cięzko coś doradzić, ciesz się lekkim życiem bez trosk finansowych.
@Nova24 typ pisze o
  • Odpowiedz
@Zawilecc: Dzięki miereczku za ciepłe słowa. Awansowałem niedawno, lecz co prawda dość szybko - ledwo w czasie 2 lat od rozpoczęcia pracy (zaczynałem jako zwykły programista). Uważam to za dość duży sukces. Sam również prowadzę własne przedsięwzięcie (tworzę własny projekt). Chciałbym spróbować własnych sił w biznesie w najbliżej przyszłości. A samochód.. no cóż. Nie mam co się martwić. "Odziedziczyłem" pod koniec studiów od rodziców Seata Cordobę 1.4 (pierwszej generacji), który
  • Odpowiedz
@Medrzec_Syjonu: To chociaż furę mam lepszą, bo mam wspomaganie, ale rocznik podobny :D. Szanuję takie podejście do życia, przede mną jeszcze dużo pracy, chociaż też pcham mocno do przodu życie zawodowe, dlatego miło się czyta, że komuś się udaje, a nie tylko narzekanie na januszy-wyzyskiwaczy. Selekcjonuj różowe, masz prawo, może wychowaj sobie jakąś młodą ? Albo może z innego kraju, stać cię żeby takową sprowadzić ?
  • Odpowiedz
@Medrzec_Syjonu: Moi koledzy w pracy (a obecnie i "podwładni") mają lepsze fury ode mnie XD. Śmieją się, że wymienię auto dopiero gdy mojego sznycla oddam już na złom ( ͡º ͜ʖ͡º). Zresztą auto traktuje tylko jako środek lokomocji. Tak jak wspomniałem na spotkania służbowe mamy dedykowane samochody - na szczęście, bo mimo wszystko Seat Cordoba I jest dobry, żeby celowo zaniżyć status społeczny u #
  • Odpowiedz
@Medrzec_Syjonu: Chciałbym coś doradzić, ale sam czuję się jak saper w relacjach damsko-męskich, tyle, że ja póki co nie muszę się martwić, że jak jakaś na mnie poleci to przez kasę. Nie jest lekko Mirku, rób swoje i się rozglądaj. Z młodszą mi chodziło, że nie będzie tak wyrachowana jak starsze i przy twoim statusie i trzymaniu ramy jest opcja stworzyć coś fajnego jak będzie mieć do ciebie szacunek -
  • Odpowiedz