Wpis z mikrobloga

Ale po tych głupich bananowych dzieciakach widać, że nie mieli żadnych problemów w życiu. Tatuś i mamusia zafundowali im walentynki w hotelu. A jak ten Kevinek (tak naprawdę ma na imię ten banan z pędzlem xD) zaczął się durnie wygłupiać na początku filmiku, to myślałem, że jebnę pięścią w monitor. Mam nadzieje, że kiedyś spotka ich coś traumatycznego i jeszcze banany będą miały szkołę życia.

#przegryw #bananowedzieci #normictwo
  • 41
@KZ_89: czemu życzysz innym tego, by przeżyli to, czego ty doświadczasz na co dzień? oni mogą sobie załatwiać takie wypadziki do hotelu co tydzień, wiesz dlaczego? Bo dziewczyna zbudowała sobie kanał na youtubie, na pewno włożyła w to sporo pracy i ma swój content i swój target... Każdy hotel by jeszcze im dopłacił za taki jeden filmik
@KZ_89: heh musisz byc glupi skoro nie wiesz ze to wszystko dla wyswietlen i subow i oczywiscie wszystko to sie zwroci z wyswietlen

takie zycie bozenko, kondonowicz dzis dostal z 1500zl za 4 godziny lajta XD nie ma co zazdroscic
Mam nadzieje, że kiedyś spotka ich coś traumatycznego i jeszcze banany będą miały szkołę życia.


@KZ_89: A Ty miałeś szkołę życia i co? Gówno xD Skończyłeś jako ultraprzegryw na wykopie xD
nie będą miały szkoły życia, pójdą na studia, starzy kupią im mieszkania i będą se wieść dobre, względnie szczęśliwe żywoty.


@mazx: CO #!$%@?? MAJĄ TYRAĆ ZA 2K NETTO JAK CZŁOWIEK ŻYCIE JEST NIESPRAWIEDLIWE #!$%@? BANANOWCE #!$%@? JAK JA ICH NIENAWIDZĘ
@KZ_89: Po #!$%@? oglądasz takie głupot xd Kojarzy mi się to zachowanie z jakimiś dzieciakami 13-17 które oglądają instagramy gwiazdek, widzę tę nierealne życie, a potem nienawidzą swojego. Wiadomo że na co dzień jest zwykle #!$%@?, czasem straszna #!$%@?, ale dobijanie się fikcją jest po prostu głupie.
@KZ_89: Z jednej strony to #!$%@?ące, nigdy nie będą normalnie pracować, wszystko dostają od starych, nie zaznają prawdopodobnie nigdy życia w biedzie, zły humor czy depresja jest im obca a z drugiej to nie ich wina że wygrali na loterii mając bogatych rodziców. Tak już #!$%@? jest, #!$%@? jest życie. Jedni rodzą się w Willi w stanach ze starymi z milionami na koncie a inni w afryce, mieszkają w szałasach i
@mazx: Poznałem trochę takich przypadków w życiu i fascynująco szybko im wszystko się nudzi - bo dostaja od ręki, bez wysiłku, od rodziców. To też bardzo szybko ich popychało do robienia głupich rzeczy jak nadmiar alko czy narkotyków - po prostu z nudów.