Wpis z mikrobloga

Pisowskie trolle mowia ze nauczycielom nie warto dawac podwyzek xD
A potem placz ze na informatyce painta tylko ucza. No #!$%@? a co myslisz ze jakis dobry programista 15k pojdzie pracowac za 3k i to po latach? XD
A potem płacz ze na angielskim w polsce #!$%@? ucza. A co #!$%@? myślisz że zdolny lingwista pojdzie pracowac w szkole za 3k? XD
A potem placz ze na matematyce debil xD a co myslisz ze zdolny matematyk pojdzie pracowac do szkoly za 3k zamiast do banku za 10?
A potem placz ze mamy #!$%@? sportowcow xD a co myslicie ze zdolny trener pojdzie pracowac w szkole za 3k zl? XD
A potem placz ze chemii, fizyki #!$%@? ucza. A co myslicie ze zdolny chemik albo fizyk pojdzie uczyc za 3k zamiast jechac za granice i rozbijać atomy? xD

Beka z was prymitywy. Przez takich zawistnych polaczkow oswiata nigdy sie nie zmieni i zawsze beda uczyc u nas nieudacznicy.
U nas szkolnictwo zawsze bedzie #!$%@? bo praca to tylko kierat 8-16 wiec kazdy ma miec tak samo bo inaczej to nie praca.
Tak jest ze wszystkim- mlody lekarz? A jakim prawem ma dostac za etat wiecej niz 3k? Niech #!$%@? na kontrakcie po 400 godzin w miesiacu xD

Po prostu w tym kraju jest tak zawistna mentalnosc ze ten kraj nigdy sie nie zmieni. Kiedys myslalem ze to zawistne sowieckie myslenie, ale nie mlodzi ludzie sa tacy sami. U nas nie ma w ogole pojecia patriotyzmu gospodarczego, kazdy mysli tylko o tym jak samemu nie placic podatkow xD jak mowie ze ja nie uciekam w jakies gowno samozatrudnienia to jestem wariatem, bo jak mozna byc tak glupim zeby w podatkach wspierac swoj kraj xD tak jest ze wszystkim, od sprzataczki po prezesow bankow.

#strajknauczycieli #bekazpodludzi #bekazpisu #neuropa #4konserwy #pis #polityka
  • 168
@TurboDynamo: A potem placz ze na informatyce painta tylko ucza. No #!$%@? a co myslisz ze jakis dobry programista 15k pojdzie pracowac za 3k i to po latach? XD

TJA, BO JAK Z PENSJI 2700netto, zrobią 3500zł netto, to KAŻDY MIREK 15k jebnie pracą i będzie w szkole chciał pracować xD albo, że obecny nauczyciel nagle zacznie uczyć programowania, front/backendu itp xD

A potem płacz ze na angielskim w polsce #!$%@?
@TurboDynamo:
w ogólności jestem podobnego zdania, przy niskich zarobkach do zawodu nauczyciela pójdą ci, którzy nie radzą sobie w lepiej płatnych miejscach. I będzie to najbardziej widoczne w dziedzinach w których rozstrzał zarobków jest największy. Ale niestety podwżyki akurat tutaj zmienia bardzo niewiele. Bo musisz uwzględnić dwa czynniki dodatkowe:
1. To że ktoś jest dobry w swoim fachu, nie znaczy że jest dobrym pedagogiem. Nie trzeba byc ekspertem od rozbijania atomów,
@TurboDynamo: No zajebiste podejście xD Dajmy wszystkim nauczycielom po 1000zł, może po 5000 nawet xD Na pewno ci, co do tej pory #!$%@? uczyli nagle zmienią podejście i zaczną sumiennie podchodzić do pracy xDDD Jak można być tak naiwnym?
Zacznijmy od zmiany sposobu zatrudnienia, pozbądźmy się karty nauczyciela, większości przywilejów. Wtedy znajdą się pieniądze na lepsze pensje, bo po prostu będzie warto. Teraz taki mianowany może mieć w dupie zajęcia a
A potem placz ze mamy #!$%@? sportowcow xD a co myslicie ze zdolny trener pojdzie pracowac w szkole za 3k zl? XD


@TurboDynamo: To często nie takie oczywiste. Większość trenerów w małych szkółkach zarabia gorzej niż w szkołach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ja wolę dać nauczycielowi, który na to zasługuje, a nie jak debil socjalistyczny każdemu


@testinkow: tylko ze my jestesmy pod tym wzgledem juz w czarnej dupie a takiej reformy nikt nie przeprowadzi. Oczywiscie, najlepiej to zburzuc wszystkie szkoly i zaczac wszystko od nowa ale to jest niemozliwe. To co piszesz jest naiwne, nikt takiej zmiany nie przeprowadzi.

Ani patusowi, ani nauczycielowi


@testinkow: zamiast roztrwaniac majatek narodowy na patusiarnie, powinni
A potem placz ze na informatyce painta tylko ucza. No #!$%@? a co myslisz ze jakis dobry programista 15k pojdzie pracowac za 3k i to po latach?


@TurboDynamo: Jakieś 20 lat temu uczęszczałem do szkoły, nauczyciel od informatyki był taki tępy, że jak zapomniał notatek, które ktoś mu robił, to nie prowadził lekcji, bo nie umiał, jak któryś z uczniów zamienił przyciski w myszce, lewy na prawy, to ja miałem to
Kiedys myslalem ze to zawistne sowieckie myslenie, ale nie mlodzi ludzie sa tacy sami.


@TurboDynamo: Prawda. Też się kiedyś łudziłem, że jak stare pokolenie wymrze to będzie dobrze, ale wcale nie. Młode pokolenie to identyczna mentalność jak ich rodzice + jeszcze gorsze cechy, bo połowa nauczyła się antypolonizmu, samobiczowania i wielbienia europy, a druga odwrotnie - jakiegoś #!$%@? nacjonalizmu i machania szabelką. Mi się marzy w Polsce takie pokolenie które wreszcie