Wpis z mikrobloga

Pewnie #nikogo ale wrzucam² kilka paneli (?) z GDC dotyczących GoW, Spidera i The Lost Legacy. Linki do materiałów na niebiesko, w spoilerach opisy.

Reinventing 'God of War' (Cory Barlog - Creative Director) | 59:46


Raising Atreus for Battle in 'God of War' (Hayato Yoshidome - Sr Staff Technical Combat Designer) | 56:39


'Marvel's Spider-Man': A Technical Postmortem (Elan Ruskin - Sr Engineer) | 1:02:48


Procedurally Crafting Manhattan for 'Marvel's Spider-Man' (David Santiago - #!$%@? Technical Artist) | 1:07:21


Design vs. Story: How 'Uncharted: The Lost Legacy' Addressed the Elephant in the Room (Marianne Hayden - Animator) | 26:58


#gry #gamedev #gdc #gdc2019 #ps4
#godofwar #spiderman #uncharted
janushek - Pewnie #nikogo ale wrzucam² kilka paneli (?) z GDC dotyczących GoW, Spider...

źródło: comment_BnouJ7c9TRGOYxBuBFZr8EANF3rTYPhO.gif

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@janushek: no i wieczorek zaplanowany, mam powiadomienia od GDC włączone, ale od jakiegoś czasu mam tyle zaległości na YT że olewam wszystkie powiadomienia xD także dzięki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janushek: to tym lepiej, bo nie sprawdzałem nawet. Wiesz może na ile opłacalny jest dostęp do GDC Vault? W sensie czy poza nagraniami prelekcji jest tam coś jeszcze wartego uwagi.
  • Odpowiedz