Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy interesowałoby was opowiadanie o związku z mocno chorą psychicznie lekomanką? Opowieść bez happy endu ale w 100% prawdziwa.

Zawierałaby morał jak i ostrzeżenie przed takim związkiem, a także informacje jak może on zniszczyć nawet najbardziej poukładanego i normalnego człowieka.
Ponadto dorzuciłbym informacje ile wyrzeczeń się z tym wiąże i jak obszerne są straty psychiczne i materialne tak w czasie związku jak po zerwaniu.

Temat jest bardzo długi i obszerny dlatego nie wiem czy zmieściłoby się to nawet w kilku wpisach na mirko.
Jeśli tak to prosiłbym o zagłosowanie.

#zwiazki #narkotykizawszespoko #ankieta #psychologia #psychiatria #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

W jakiej formie?

  • Bloga 3.9% (40)
  • Ama 6.3% (64)
  • Wpisów na mirko 76.9% (779)
  • Napisz książkę 12.8% (130)

Oddanych głosów: 1013

  • 31
OP: @evolusin: @WujaAndzej: @extralion: @MrowkiRobotyGryzaPastora: @aret: @Striker9993: @Flypho: @Cockatrice: @aett: @Uprzedzenie:

Po 1: Nikt wam nie kaze glosowac a juz tymbardziej komentowac.
Po 2: Jak was cos nie interesuje to zignorujcie wpis. Nie zginiecie od tego.
Po 3: Nie ma opcji nie bo ciekawi mnie ile osob jest zainteresowanych. Widomo przeciez ze niezainteresowanych jest jakies pol serwisu.
Po 4: To nie
Po 1: Nikt wam nie kaze glosowac a juz tymbardziej komentowac.

Po 2: Jak was cos nie interesuje to zignorujcie wpis. Nie zginiecie od tego.
Po 3: Nie ma opcji nie bo ciekawi mnie ile osob jest zainteresowanych. Widomo przeciez ze niezainteresowanych jest jakies pol serwisu.
Po 4: To nie bait bo gdybym mial zebrac o plusy to bym to ze swojego konta wrzucil.
Po 5: "Zapowiedz wpisu" bo jaki jest sens