Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Polecicie jakiś soft do Collaborative work management, czyli narzędzie do współpracy grupy ludzi gdzie można przypisywać zadania itd.

Musi być po angielsku, mieć trial, raczej być nie za drogie.

Właśnie obczaiłem stronę www weekplan i biorą maxx 3 dolary za tydzień ale nie piszą wprost czy od osoby czy grupy.

#management
#programista15k bo pewnie korzystacie z takich
#praca
#pracait
#software
#zarzadzanieprojektami
Oklasky - Polecicie jakiś soft do Collaborative work management, czyli narzędzie do w...

źródło: comment_g629aZcwDgmBiwRBNy0oJGiFz88GywUM.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pieczarrra:
Kiedy mówią per user, to oznacza ilość profili czy ilość zalogowanych użytkowników, jeśli to drugie, czy 2 użytkowników z tej samej sieci domowej może korzystać w tym samym czasie?
Dzięki!
@Oklasky: Hmm, musiałbyś się wczytać, bo u mnie w robo wystarcza w zupełności darmowy plan na paruosobowy zespół. Niemniej logika mówi, że to opłata za każdego użytkownika, którego masz przypisanego do swojego projektu.
@Oklasky: Jak nie potrzebujesz jakichś cudów na kiju dla 1000 osób, to na luzie darmowy wystarcza. Możesz tworzyć listę projektów np. projekt x, projekt y, zadania do wykonania pod poszczególnymi i przypisywać je do danych osób + oznaczać w kalendarzu, do kiedy mają być zrobione. Tak że każdy widzi co, gdzie i kiedy ma do zrobienia ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pepito: mam na liście już do testów, ale z tego co widzę a potestowałem już kilka wspomnianych to żaden nie ma lub noe oferuje na trialu, flow chartów i zależności potrzebnej przy rozwoju i wyboru najlepszych opcji

Teraz testuję Miro i chyba póki co wygląda najlepiej.
Za darmo 1 projekt, ale do testów w sam raz na początek.

Mnie nie potrzeba nawet deadlines, kalendarzy póki co tylko zależności i łatwego rozczytania