Wpis z mikrobloga

Nigdy więcej zamówień z MORELE, nigdy więcej DPD

Części zamówione do złożenia 2019-03-23 14:58:17, komputer za ponad 4700 zł. Miał być dostarczony w piątek. Dzisiaj przez przypadek sprawdzam na stronie morele.pl, jak tam idzie im składanie, a tam coś takiego (screen). Wysłali przesyłkę NIE na mój adres, jakiś nieznany mi człowiek odebrał i się zaczyna. Telefon do Morele - sprawdzają. Telefon zwrotny po kilku godzinach, że nie wiedzą co się stało i otwierają reklamację, i że będą weryfikować u przewoźnika i nie wiedzą ile to może potrwać. W sobotę miałem zacząć zamówienie dla klienta. Żegnaj kliencie.

@morele_net #dpd #kurier #skladamkomputer #komputery #sklepyinternetowe #jakwlesie
Pobierz proce55or - Nigdy więcej zamówień z MORELE, nigdy więcej DPD

Części zamówione do z...
źródło: comment_g4RV76V6n6N7YaZW88o0WNdzmdhd3OyE.jpg
  • 27
@BlackDandy: Na razie nic nie wiem. morele dało sobie 24h na odpowiedź (zrobili z tego reklamację), natomiast PDP jak wyżej na screenach, jutro będę do nich dzwonił. Ale co do odbioru, to masz rację. Myślałem, żeby to nagrać przy otwieraniu, ale wątpię, żeby to był jakikolwiek dowód, gdyby ktoś coś podmienił w środku, a na pewno będzie miał na to czas, jeśli w ogóle odzyskam pakę.
@BlackDandy:

Co za dzień. Dzwoniłem na własna rękę do kuriera DPD do centrali, i po analizie doszli do wniosku, że dostarczyli paczkę nie do mnie na podany w Morele adres, tylko przez pomyłkę do punktu odbioru przy Wadowickiej 6. Kurier myślał, że wszystkie paczki z Morele ma tam dostarczyć, nie przeczytał etykiety i zostawił w punkcie odbioru, a paczki zbiorczo pokwitował pracownik Morele w tym punkcie. Przybyłem na miejsce, ale okazało