Wpis z mikrobloga

Nigdy więcej zamówień z MORELE, nigdy więcej DPD

Części zamówione do złożenia 2019-03-23 14:58:17, komputer za ponad 4700 zł. Miał być dostarczony w piątek. Dzisiaj przez przypadek sprawdzam na stronie morele.pl, jak tam idzie im składanie, a tam coś takiego (screen). Wysłali przesyłkę NIE na mój adres, jakiś nieznany mi człowiek odebrał i się zaczyna. Telefon do Morele - sprawdzają. Telefon zwrotny po kilku godzinach, że nie wiedzą co się stało i otwierają reklamację, i że będą weryfikować u przewoźnika i nie wiedzą ile to może potrwać. W sobotę miałem zacząć zamówienie dla klienta. Żegnaj kliencie.

@morele_net #dpd #kurier #skladamkomputer #komputery #sklepyinternetowe #jakwlesie
proce55or - Nigdy więcej zamówień z MORELE, nigdy więcej DPD

Części zamówione do z...

źródło: comment_g4RV76V6n6N7YaZW88o0WNdzmdhd3OyE.jpg

Pobierz
  • 27
@proce55or: dlatego jak tylko jest możliwość to zamawiam na paczkomat, wiadomo nie muszę mieć kontaktu z użalającym się nad sobą kurierem, który z łaską mi przywiezie moje zamówienie. Przykładem jest akcja sprzed 3 tygodni, zamówiłem rodzicom chemię do domu ponieważ wiadomo, nie muszą dźwigać i cebula style bo na jednym ze sklepów internetowych ogłosili, że zamykają działalność i chcieli się pozbyć towaru. W domu cały czas jest ojciec więc nie ma